BIZNES w zasięgu ręki – jak zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy

Odkryj jak zdobyć nawet 40 000 zł na start swojego BIZNESU i odmienić swoje życie

Wszystko chodzi o WYNIKI – osiągnij przełom w swoim życiu

Pozyskaj nawet 40 000 zł NA START BIZNESU, który zmieni Twoje życie.

Czy trudno dostać dofinansowanie z Urzędu Pracy? Bez mojego
ebooka – TAK.

Naucz się od jednego z najlepszych ekspertów w branży pozyskiwania dotacji na start.

Dowiedz się jakie kroki powinieneś postawić na drodze do 40 000 zł dofinansowania z Urzędu Pracy. Przekształć swój pomysł na firmę w maszynę do zarabiania pieniędzy. Zostaw konkurentów w tyle dzięki nowemu wyposażeniu, które dofinansowanie z PUP sfinansuje.

Jeżeli intensywnie przepracujesz cały materiał, masz otwartą drogę do nowego rozdziału w swoim życiu – jako przedsiębiorca.

Ebook ma na celu pomóc Ci osiągnąć przełom w życiu i pozyskać dużą gotówkę na Twój pomysł na działalność.

Dzięki temu niepowtarzalnemu produktowi:

✔️ odmienisz życie sobie i Twoim bliskim zapewniając im bezpieczeństwo finansowe poprzez nowoczesną i dochodową firmę,

✔️ zyskasz dostęp do olbrzymiej i wartościowej wiedzy na temat jak pozyskać dofinansowanie z Urzędów Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej,

✔️ będziesz mógł czerpać z doświadczeń jednego z najlepszych ekspertów w branży pozyskiwania dotacji na start,

✔️ znajdziesz odpowiedzi zarówno na typowe jak i bardzo specyficzne pytania, jednak mogące zaważyć o przyznaniu dofinansowania z Urzędu Pracy,

✔️ otrzymasz wsparcie poprzez wskazanie konkretnych rozwiązań, jakie musisz podjąć, żeby uzyskać dotację,

✔️ będziesz poprowadzony jak po sznurku do celu jakim jest nawet 40 000 zł dofinansowania z Urzędu Pracy dla bezrobotnych na założenie firmy,

✔️ zmniejszysz niepewność i prawdopodobieństwo porażki przy ubieganiu się o dotację,

✔️ wystartujesz dochodowy biznes, który pozwoli zarabiać Ci dobre pieniądze na swojej pasji i hobby.

A wszystko to:

✔️ opisane prostym i zrozumiałym językiem,

✔️ poparte licznymi przykładami i dokładnymi rozwiązaniami, które zapewniły sukces moich klientów

✔️ w formie pytań i odpowiedzi, które padają tysiące razy podczas sesji indywidualnych z moimi klientami. Każde pytanie jest rozpracowane na czynniki pierwsze ze sprawdzonym rozwiązaniem w sposób wyczerpujący tak, żebyś nie tracił czasu i sił na sklejaniu wiedzy rozsianej po rozdziałach ebooku.

2 vb

Dostarczam jakość i skuteczność, której zaufały tysiące klientów

✔️ Inwestując w mój ebook robisz to z pewnością jakości.
✔️ Wskazówki oparte są na wieloletnim doświadczeniu popartym setkami zdobytych dotacji rocznie.
✔️ Tylko w 2022 roku pozyskałem ponad 4 500 000,00 zł funduszy na start i rozwój firm.

BIZNES W ZASIĘGU RĘKI – JAK ZDOBYĆ DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY

  1. Wybierz i opłać produkt

  2. Dostaniesz na maila wiadomość z załącznikami

COŚ WIĘCEJ O MNIE…

Jan Braatz:

  • twórca jednego z najpopularniejszych blogów poświęconych dotacjom m.in.  zdobywania dofinansowań na założenie działalności gospodarczej bizplanner.pl/blog,
  • swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się także na kanale. www.youtube.com,
  • autor licznych publikacji internetowych o tematyce „dofinansowanie z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej”,
  • absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość,
  • założyciel firmy Biz Planner, która zajmuje się, w głównej mierze, pozyskiwaniem funduszy na rozpoczęcie działalności. Nieprzerwanie, od 2019 roku, pozyskuje setki dotacji rocznie, w tym lwią część stanowiło dofinansowanie z PUP na otwarcie działalności,
  • w roku 2022 pozyskał 4 500 000zł funduszy na start i rozwój firm,
  • dzięki szerokiej wiedzy i kompetencjom w zakresie świata dotacji, jest niezależnym doradcą, który dopasowuje odpowiednie fundusze na start firm Klientów,
  • skutecznie pozyskuje dofinansowania na założenie działalności gospodarczej w całej Polsce, setki przepracowanych wniosków procentują
UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH, ZACZNIJ BUDOWAĆ SWÓJ BIZNES Z JANEM BRAATZ

Nie wierz mi na słowo! Oto co mówią moi klienci, którym zdobyłem dotację lub ich szkoliłem

Przeczytaj o moim wkładzie w zmianę życia ludzi takich jak Ty!

Marcin Bajorek

Widać na każdym kroku, od samego początku zaangażowanie Janka w przygotowanie kompletnego i szczegółowego wniosku. Nie chodzi tylko o wiedzę z zakresu pozyskania środków czy specyfiki przygotowania potrzebnych dokumentów, ale o przeprowadzony wywiad, szczegółowe konsultacje , elastyczność w nanoszeniu poprawek i uzupełnień w dokumentów, doradztwo w niejasnych sprawach. To wszystko dostałem w ramach współpracy z firmą Biz Planner, co zaowocowało pełnym sukcesem. Zatem polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy profesjonalisty w zakresie pozyskania środków. Dzięki i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wspólnie zrealizujemy jakiś projekt.

Mariola Sasin

Polecam bardzo współpracę z Janem. Jan Jest dowodem na to, że zorganizowani mężczyźni istnieją 😀Świetny kontakt, cierpliwość, zaangażowanie. W mojej sprawie, to Jana zaangażowanie spowodowało, że zmieniłam pomysł – i co najważniejsze – skutecznie! Przyznano mi dofinansowanie i jestem pewna, że bez Jana i jego doświadczenia, nie dałabym rady. Jeżeli potrzebujesz rzetelnych informacji, porad i wartościowej współpracy – tylko Jan i  Biz Planner ♥

Maja Pyszkowska

Warsztat „dotacje na start”, który poprowadził Jan podczas Forum Ekonomicznego Kobiet w Katowicach to dawka wiedzy niezbędna każdemu zakładającemu działalność przedsiębiorcy. Jakie są możliwe źródła dotacji dla początkujących przedsiębiorców, z jakich dotacji najlepiej skorzystać, jak zaplanować proces zakładania działalności z uwzględnieniem korzystania z konkretnych dotacji, na co zwrócić uwagę podczas składania wniosków – to tylko niektóre aspekty o których mówił Jan podczas spotkania. Skorzystanie z wiedzy Jana polecam każdemu, kto rozważa różne opcje źródeł finansowania działalności w pierwszej fazie prowadzenia biznesu.

Angelika Matla

Miałam przyjemność poznać Janka na wykładzie dotyczącym dofinansowań w Szkole Rodzenia Biznesu. Ogrom wiedzy – oczywiście praktycznej. Widać, że jest to praktyk z krwi i kości, rozjaśnił mi wiele tematów, o których wcześniej nie miałam najmniejszego pojęcia. Janek nie potrzebował prezentacji, wszystkie tematy miał już w głowie, świetnie przygotowany. Profesjonalista:)

Karolina Oleniuk

Zdecydowanie polecam współpracę, profesjonalnie i zawsze w kontakcie, co się bardzo ceni. Decyzja końcowa w Urzędzie rozpatrzona pozytywnie, wiec same plusy. Od siebie jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE.

Agata Sługiewicz

Cały czas zastanawiam się jak to jest możliwe, że ten młody człowiek ma już teraz tyle wiedzy albo jak to możliwe, że z tak bogatym doświadczeniem wygląda na młodego. Jest to osoba, która pokaże możliwości i doradzi, w którą stronę wyciągnąć rękę po dofinansowanie, które pozwoli na rozpoczęcie lub rozwinięcie własnej działalności 🙂

Katarzyna Zawadzka

Firma Jana jest idealnym przykładem tego, że pewne rzeczy naprawdę warto zlecić fachowcom. W skrócie – duża wiedza, doświadczenie i dobry kontakt.

Dorota Misiak

Bardzo serdecznie polecam współpracę z firmą Biz Planner i panem Janem. Mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie planowania założeń biznesu, zabiegania o dotację oraz w trakcie jej rozliczenia.

Dziękuję!

Roksana Lichosyt

Profesjonalna współpraca, szybka realizacja, ogromna wiedza w zakresie oferowanych usług.

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy.

CO ZAWIERA EBOOK?

Dofinansowanie PUP: O czym dokładnie nauczysz z ebooka?

Dofinansowanie z Urzędu Pracy to jedna z form pozyskiwania funduszy na start. Mogłoby się wydawać, że także najłatwiejsza do zdobycia…

Nic bardziej mylnego. Mówię to z perspektywy osoby, która pozyskuje dotacje PUP notorycznie!

Każdy urząd ma swój regulamin, wykluczenia przedmiotowe i podmiotowe, indywidualne formularze wniosków, a czasami stosuje niepisane zasady, które nie znajdują się w regulaminach.

A to tylko kilka pierwszych z brzegu trudności.

To właśnie one sprawiają, że jest to najbardziej niejednorodne z dofinansowań na start. Rozbudowane  i zawiłe regulaminy sprawiają, że ciężko uzyskać wprost odpowiedź na wiele istotnych kwestii.

MÓJ PRODUKT ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI I WSKAZUJE ODPOWIEDZI na mnóstwo pytań, które zadają osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności właśnie z wykorzystaniem tej dotacji.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu jako doradca pozyskujący setki dotacji rocznie, mogę Cię zapewnić, że w tym ebooku znajdziesz niezbędne informacje, które pozwolą Ci się dobrze przygotować na zdobycie dofinansowania z Urzędu Pracy.

Ebook przeprowadzi Cię przez to rozbudowane zagadnienie w sposób logiczny, uwypuklając wszystkie kroki jakie należy zrobić na drodze do SUKCESU w naborze z Urzędu Pracy. Zaczynając od przygotowania się do zdobycia funduszy, kończąc na rozliczeniu i wypełnieniu wszystkich zobowiązań.

Ebook opisany jest w formie pytań i odpowiedzi tak, żebyś w każdej chwili mógł wrócić do interesującej Cię części i znaleźć całą odpowiedź na konkretne pytanie. To wszystko bez konieczności czasochłonnego sklejania wiedzy z różnych rozdziałów.

W tym ebooku znajdziesz odpowiedzi zarówno na typowe jak i bardzo specyficzne pytania, jednak mogące zaważyć o przyznaniu dofinansowania z Urzędu Pracy.

Mój ebook zapewni Ci wsparcie poprzez wskazanie konkretnych rozwiązań, jakie musisz wdrożyć, żeby uzyskać dotację.

Zawiera 67 KLUCZOWYCH zagadnień z tematu dofinansowania z Urzędu Pracy.

Cała treść jest pogrupowana w 7 MODUŁÓW, które mają wyjaśnić całe zagadnienie związane z tym dofinansowaniem.

CEL JAKI PRZYŚWIECAŁ mi przy pisaniu to przeprowadzenie Ciebie JAK PO SZNURKU do dofinansowania i zminimalizowanie niepewności wynikającej z braku pełnej znajomości zagadnień o dotacji z Urzędu Pracy.

Rozwiej swoje niepewności poprzez wiedzę przekazaną w łatwy sposób i zacznij prowadzić dochodowy biznes, który zmieni Twoje życie i Twoich bliskich.

Zrób krok we właściwym kierunku.

– jakie osoby są wykluczone z dofinansowania,

– jak długo trzeba być bezrobotnym, żeby móc złożyć wniosek,

– czy rzeczywiście meldunek jest wymagany przed ubieganiem się o dotacje,

– czy możesz ubiegać się o dofinansowanie PUP jeżeli masz przychodu z najmu i co zrobić w takiej sytuacji,

– czy dofinansowanie z Urzędu Pracy Ci przysługuje, jeżeli wcześniej miałeś już firmę,

– czy urlop macierzyński jest przeszkodą przy dofinansowaniu PUP,

– czy osoby ubezpieczone na KRUS mogą ubiegać się o dofinansowanie z PUP,

A także wiele innych informacji, które dokładnie określą kto i kiedy może ubiegać się o dotację.

– czy trudno jest otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy,

– gdzie szukać informacji o naborze,

– kiedy możesz złożyć wniosek o dofinansowanie PUP,

czy dotację z Urzędu Pracy otrzymasz w kwocie netto, czy brutto,

– co z podatkami przy dofinansowaniu PUP,

– czy można łączyć dotacje na założenie działalności,

– kiedy otworzysz firmę z dofinansowania z Urzędu Pracy,

– czy możesz zatrudniać pracowników po otrzymaniu dofinansowania z Urzędu Pracy,

A także wiele innych informacji, które musisz wiedzieć przed złożeniem wniosku o dofinansowanie PUP.

jakie działalności są lub mogą być wykluczone przy dofinansowaniu PUP,

– czy na franczyzę otrzymasz dofinansowanie na rozpoczęcie działalności,

– co jeżeli w lokalu rejestracji Twojej działalności będą inne podmioty gospodarcze,

– czy firmy członków rodziny mogą stanowić przeszkodę przy ubieganiu się o dofinansowanie PUP,

A także wiele innych informacji, które musisz wiedzieć o swojej działalności i jej otoczeniu.

– na co możesz przeznaczyć dofinansowanie z Urzędu Pracy,

– czy kursy i szkolenia mogą być finansowane z tej pomocy,

– na jakie utrudnienia możesz spotkać przy zakupach używanych przedmiotów z dofinansowania PUP,

– czy to prawda, że nie kupisz samochodu z dofinansowania PUP,

– jak udokumentować zakupy sfinansowane z dofinansowania z Urzędu Pracy,

A także wiele innych informacji, które musisz wiedzieć zanim złożysz wniosek o dotację PUP z wskazanym przeznaczeniem środków.

– jak przygotować się na założeniem wniosku o dofinansowanie PUP,

– czy biznesplan jest wymagany przy dofinansowaniu PUP,

– czy zawsze wymagane jest zabezpieczenie dofinansowania z Urzędu Pracy,

– czy wysokość wnioskowanej kwoty wpływa na Twoje szanse na dotację PUP,

A także wiele innych informacji, które pozwolą Ci się przygotować do złożenia wniosku o dofinansowanie.

– co należy zrobić po podpisaniu umowy o dofinansowanie z Urzędu Pracy,

– czy możesz kupować wyposażenie przed założeniem firmy,

– co zrobić jeżeli ceny wyposażenia się zmienią?

– czy można zmieniać listę wydatków zaakceptowanych we wniosku o dofinansowanie PUP,

– jak wygląda kontrola z Urzędu Pracy,

– jak przygotować się do rozliczenia dofinansowania z Urzędu Pracy,

– czy można zmienić siedzibę firmy po otrzymaniu dofinansowania PUP,

A także wiele innych informacji, które musisz znać, żeby nie zwracać dofinansowania z Urzędu Pracy.

– jakie problemy mogą robić Urzędnicy i jak sobie z nimi poradzić.

WAHASZ SIĘ, CZY TEN EBOOK JEST DLA CIEBIE?

Jeżeli nie potrzebujesz pieniędzy na start swojego biznesu – to oczywiście nie jest to dla Ciebie?

Nie trać swojego czasu 😉

Jeżeli jednak chcesz w pewnej perspektywie odejść z etatu lub już jesteś bez pracy, to ten produkt otworzy przed Tobą nowe drogi zarabiania na siebie poprzez własną firmę.

Dowiedz się jak funkcjonuje dofinansowanie z Urzędu Pracy dla bezrobotnych.

Dowiedz się, czy jest odpowiednie dla Ciebie i Twojego biznesu. Poznaj tajniki, które doprowadzą Cię do otrzymania dużych pieniędzy na start firmy.

Poznaj kluczowe kwestie związane z dotacją z Urzędu Pracy, m.in.:

✔️ kiedy dofinansowanie z Urzędu Pracy jest dostępne?
✔️ kiedy najlepiej składać wniosek o dofinansowanie z PUP?
✔️ ile dotacji PUP możesz uzyskać?
✔️ jak dostać dofinansowanie z Urzędu Pracy?
✔️ na co można dostać dofinansowanie z Urzędu Pracy?
✔️ kto może ubiegać się o dofinansowanie?
✔️ gdzie znaleźć wniosek PUP o dofinansowanie?
✔️ jak wypełnić wniosek o dofinansowanie PUP?
✔️ od czego zacząć pisanie biznes planu pod dofinansowanie PUP?

Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i wiele innych pytań, a także zdobyć dotację PUP wartą ponad 40 000 zł

2 vbc

DLA KOGO NIE JEST TEN PRODUKT?

❌ Dla osób, które nie potrzebują kapitału na start!
❌ Dla osób, które wolą pracować na etacie spełniając marzenia innych!
❌ Dla osób, które otrzymały dofinansowanie z Urzędu Pracy na założenie firmy w przeszłości! Jest to jednorazowe dofinansowanie. Jeżeli otrzymałeś już taką pomoc napisz do mnie biuro@bizplanner.pl

2 c

A co dla osób, które nie cierpią „papierkowej” roboty!?

A co dla osób, które nie cierpią „papierkowej” roboty!? Jeżeli chcesz otrzymać ponad 40 000 zł na start firmy, ale nie lubisz „papierkowej” roboty, jest inne rozwiązanie. Dla tej grupy szczególnie dedykowane są moje usługi indywidualne. Napisz do mnie na biuro.

NIE JESTEŚ PEWNY, CZY TEN PRODUKT JEST DLA CIEBIE?

Napisz mi swoje pytania i wątpliwości w formularzu. Odpowiem na nie szybko.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

CZĘSTE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dofinansowanie z Urzędu Pracy to rozbudowane zagadnienie. Rozumiem Twoje obawy. Jeżeli widziałeś jakikolwiek regulamin urzędniczy włos sam jeży się na skórze.

Ale nie martw się.

Cały ebook przeprowadza Cię logicznie punkt po punkcie przez zagadnienia dofinansowania z Urzędu Pracy. Napisałem go prostym językiem. Wiele zagadnień popartych jest przykładami wziętymi z życia. Moim celem jest pokazanie Ci jak dostać dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Cały ebook ma Cię przeprowadzić jak po sznurku nawet przez zawiłe zagadnienia i pokazać jak wypełnić wniosek o dofinansowanie z PUP. Jeżeli jednak chcesz mieć zapewnienie dodatkowej pomocy – rozwiązaniem jest limitowana wersja premium ebooka. Udostępniłem różne pakiety. Oprócz ebooka możesz uzyskać dostęp do konsultacji, na której pomogę Ci indywidualnie z problematycznymi zagadnieniami. Zdaję sobie sprawę, że każdy Urząd Pracy ma swoje indywidualne trudne regulaminy i wnioski. A być może trafiłeś na urzędnika, który wierci dziurę w brzuchu i nie wiesz jak masz postąpić w takiej sytuacji. Właśnie na takie dodatkowe przypadki przewidziana jest wersja premium.

To duża decyzja i to normalne, że się wahasz. Ubieganie się o dofinansowanie z PUP na rozpoczęcie działalności gospodarczej jest zarówno ekscytujące jak i przerażające. Trzeba stanąć oko w oko z urzędniczą machiną.
Jeśli pragniesz otworzyć konkurencyjną i dochodową firmę, która stanie się maszynką do zarabiania pieniędzy, to warto postawić na swoim. Ten krok
– pozwoli zmienić Twoje życie,
– zabezpieczy Ciebie i Twoich najbliższych,
– rozpocznie nowy etap, gdzie Twoje marzenia mogą się spełnić.
Jeżeli jesteś gotowy na ciężką pracę to masz wszystko czego potrzebujesz do swojego sukcesu. Mój ebook będzie idealnym drogowskazem i ściągą, która pozwoli Ci zdobyć nawet 40 000 zł na założenie firmy zdecydowanie ŁATWIEJ i MNIEJ STRESUJĄCO.

To bardzo dobre pytanie. Jednak odpowiedz na nie zmieści się w kilku linijkach. Każdy Urząd Pracy jest inny, a sam sukces (jakim jest zdobycie dofinansowania PUP) zależy od wielu czynników. Mój ebook opisuje jak powinieneś się przygotować i na co zwrócić uwagę pod kątem merytorycznym i formalnym. Na podstawie mojego doświadczenia będziesz w stanie opracować indywidualną strategie działania i krok po kroku ją zrealizować, tak by otrzymać dofinansowanie z Urzędu Pracy. Mój ebook przeprowadzi Cię przez wszystkie zagadnienia jakie trzeba bezwzględnie znać, by otrzymać dotację. Przepracuj krok po kroku materiał, a zdecydowanie zwiększysz szanse na założenie nowoczesnej firmy z dofinansowania.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy zależy od przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce. W ebooku omawiam wszystkie niuanse z tym związane, a także gdzie szukać informacji jaka dokładnie kwota obowiązuje w Twoim Urzędzie Pracy.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy to jedna z form pozyskiwania funduszy na start. Mogłoby się wydawać, że także najłatwiejsze do zdobycia…

Nic bardziej mylnego. Mówię to z perspektywy osoby, która pozyskuje dotacje PUP notorycznie!

Każdy urząd ma swój regulamin, wykluczenia przedmiotowe i podmiotowe, indywidualne formularze wniosków, a czasami stosują niepisane zasady, które nie znajdują się w regulaminach.

A to tylko kilka pierwszych z brzegu trudności. Sprawiają, że jest to najbardziej niejednorodne dofinansowań na start. Rozbudowane  i zawiłe regulaminy sprawiają, że ciężko uzyskać wprost odpowiedź na wiele istotnych kwestii.

Mój produkt rozwiewa wątpliwości i wskazuje odpowiedzi na mnóstwo pytań, które zadają osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności właśnie z wykorzystaniem tej dotacji.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu jako doradca pozyskujący setki dotacji rocznie, mogę Cię zapewnić, że w tym ebooku znajdziesz niezbędne informacje, które pozwolą Ci się dobrze przygotować na zdobycie dofinansowania z Urzędu Pracy.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy, zwane także dotacją PUP, to forma wsparcia finansowego dla osób, które chcą rozpocząć swoją działalność gospodarczą. Dofinansowanie może stanowić ważne wsparcie dla przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na sukces i osiągnąć zamierzone cele. Oczywiście sama dotacja PUP nie wypełni braków merytorycznych, czy zawodowych samego Wnioskodawcy. Tutaj potrzebny jest pomysł powiązany z przyszłym beneficjentem. Z mojego doświadczenia jako doradca pozyskujący setki dotacji rocznie, wynika, że większość zainteresowanych zna bardzo dobrze swoją branżę. Jeżeli tak też jest w Twoim przypadku to bardzo dobrze, że interesujesz się dotacją z Urzędu Pracy.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy pozwala na pokrycie niezbędnych kosztów związanych z rozpoczęciem działalności, takich jak zakup niezbędnych narzędzi, sprzętu, oprogramowania, materiałów, czy podstawowych narzędzi reklamy. Dzięki temu, przedsiębiorcy mają większą szansę na skuteczne rozpoczęcie działalności lub rozwinięcie istniejącej działalności. Wykorzystaj dofinansowanie PUP jako trampolinę do lepsze przyszłości dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nie, o ile spełnisz wszystkie wymagania zawarte w programie. Opisujesz wszystkie zobowiązania jakie mogą pojawić się w umowie o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Takie kwestie jak:
– jak długo trzeba prowadzić działalność po otrzymaniu dotacji,
– jakie dokumenty trzeba przedstawić przy rozliczeniu dotacji,
– jak wygląda kontrola z Urzędu Pracy
są kluczowe dla prawidłowego i bezpiecznego przejścia przez cały proces. Z pomocą mojego ebooka zrobisz to bez stresu, czy niepewności.

Bardzo ciekawe pytanie, które zaprząta głowę przyszłym beneficjentom. Co do zasady, osoby, które otrzymały już dofinansowanie z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności nie mogą ubiegać się o tę pomoc ponownie. Ale to nie jedyne przypadki. Szereg wykluczeń (także tych nietypowych) omawiam szeroko w moim ebooku.

Scroll to Top