preferencyjne pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Preferencyjne pożyczki

Jedną z form pozyskiwania środków na start Twojej firmy mogą okazać się preferencyjne pożyczki. Oczywiście nie stanowią one bezzwrotnej pomocy jak: dofinansowanie z Urzędu Pracy, PFRON, LGD, Unijne, jednak porównując je do warunków oferowanych przez banki są na bardzo korzystnych warunkach.

Dotacje zwrotne za to tanie

Główną zaletą preferencyjnych pożyczek jest bardzo niskie oprocentowanie, które zaczyna się już od 1,45 proc. rocznie (jest to 0,25 stopy redyskonta weksli NBP).

Dodatkowo, można wystąpić z wnioskiem o karencję w spłacie rat kapitałowych od sześciu miesięcy aż do roku.

W odróżnieniu od dotacji na start działalności kwoty preferencyjnych pożyczek są zdecydowanie wyższe. Z reguły oscylują między 50.000,00 a 100.000,00 zł.

Preferencyjne pożyczki te możemy podzielić na 2 kategorie:

  • na start – dla nie założonych działalności,
  • dla startupów – firm do dwóch lat działalności.

Jakkolwiek podział by nie wyglądał możemy je potraktować jako preferencyjna pożyczka na start, ponieważ dla instytucji jesteś startupem nawet jeśli działalność prowadzisz przez 1 dzień.

Dofinansowanie zwrotne: gdzie szukać

Instytucje, które udzielają takiego finansowania znajdziesz poprzez wpisanie w wyszukiwarkę takie frazy jak: JEREMIE 2, Wsparcie w Starcie II. Dodatkowo warto sprawdzić także Fundusze Pożyczkowe tożsame dla Twojego województwa np. Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy. Pożyczki unijne dostępne są w licznych punktach.

Każda instytucja konstruuje trochę odmienne warunki przyznawania i wysokości preferencyjnych pożyczek. Jednak główna ich idea została przeze mnie opisana wyżej.

Pożyczka unijna: pomoc w zdobyciu preferencyjnych funduszy

Jeśli jesteś zdecydowany na start w takim projekcie możesz skontaktować się ze mną. Ustalimy plan działania, dzięki czemu sprawnie przejdziesz cały proces ubiegania się o preferencyjną pożyczkę.

Przygotuję dla Ciebie dokumentację zgodnie z kryteriami zawartymi w regulaminie danego programu.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ocenię szanse na powodzenie Twojego pomysłu. Dopiero po wstępnej weryfikacji szans, podejmą Państwo decyzję o współpracy.

Średni czas potrzebny na sporządzenie dokumentacji wynosi ok. 7 dni.

Cena: jest ustalana indywidualnie (od 1000,00 zł.)

Zapraszam do kontaktu

OPINIE KLIENTÓW:

Anna N. Ś.

Perfekcyjne podejście do klienta. Odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Bardzo dobry kontakt. Polecam w 100%

Mateusz J.

Pełen profesjonalizm, niesamowite podejście do sprawy, Jan rozwiewa każde wątpliwości. Jednym słowem POLECAM!!! 

Patrycjja G.

Krótko i na temat: Profesjonalizm w każdym calu – przez duże „P”!!! Janek rozwiał każdą moją wątpliwość i zawsze znalazł czas, aby wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania. Satysfakcja ze współpracy 100%!

Karolina O.

Zdecydowanie polecam ?? , profesjonalnie i zawsze w kontakcie , co się bardzo ceni . Decyzja końcowa w Urzędzie rozpatrzona pozytywnie , wiec same plusy . Od siebie jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE ??

Valentina Karolina Dz.

Rewelacyjna współpraca, która zaowocowała dotacją na rozpoczęcie działalności gospodarczej! Tak komfortowo z nikim mi się jeszcze nie współpracowało. Pełen profesjonalizm w skompletowaniu dokumentacji i na płaszczyźnie merytorycznej wniosku? Szybkie odpowiedzi na milion zadawanych pytań i obaw. Polecam!?

Karolina Z.

Cóż mogę powiedzieć:) chyba najlepszą reklamą firmy jest to, że?? wniosek do PUP był napisany perfekcyjnie?kontakt w trakcie tworzenia wniosku, pierwsza klasa?dofinansowanie zostało przyznane, a ja spełniłam swoje marzenie i prowadzę własną firmę.

Karol P.

Profesjonalne przygotowanie dokumentacji w krótkim czasie, kontakt o każdej porze, odpowiedz na każde zadane pytanie, serdecznie polecam.

Sebastian L.

polecam wszystko ładnie profesjonalnie przygotowane ja jedyne co musiałem zrobić to podpisać i podać na jaki sprzęt potrzebuje dofinansowanie polecam

Marlena F.

RPolecam Janka super kontakt pomoże o każdej porze dnia i tygodnia gdy liczy się czas reaguje natychmiastowo żeby zdążyć z wnioskiem mówię tu dotacji z PUP skuteczność 100% jeszcze raz Polecam i Pozdrawiam Karol F

Emilka R.

Polecam każdemu kto poszukuje wparcia przy przygotowaniu dokumentacji do wniosku o dofinansowanie! Sprawna komunikacja, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, kompleksowe przygotowanie dokumentów, a przede wszystkim skuteczna współpraca!!!

Kinga B.

Z całego serca polecam Pana Jana. Profesjonalny, cierpliwy, a przede wszystkim skuteczny. Odbierał każdy mój telefon, cierpliwie tłumaczył i odpowiadał na pytania. Cała dokumentacja została przygotowana perfekcyjnie i na czas . Dofinasowanie otrzymałam bez żadnego problemu. Jeszcze raz bardzo polecam !!!!!!

Krzsysztof B.

Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą uzyskać pomoc przy opracowaniu wniosku o dofinansowanie. Jan wszystko dokładnie wytłumaczył, ocenił szanse i wyznaczył drogę dalszej współpracy – wszystko rzetelnie, sprawnie, szybko i na czas. I co najważniejsze zapewniony stały kontakt, szybkie odpowiedzi i pomoc nawet w weekand gdzie nie wszyscy mają czas. Dofinansowanie otrzymałem, dlatego też polecam współpracę z Janem wszystkim tym którzy tak jak ja nie mają za dużej wiedzy w tej dziedzinie, a także tym którzy chcą upewnić się że wszystko zrobili w sposób poprawny.

Mateusz K.

Serdecznie polecam usługi Janka??Biznes plan został przygotowany bardzo szybko a jednocześnie niezwykle profesjonalnie (i skutecznie?). Dodatkowo z Jankiem jest bardzo dobry kontakt i ogromne wsparcie z jego strony. Janek rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Polecam!

Mariusz R.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam w 100%! ?

Łukasz K.

Rewelacyjna współpraca. Szybkie działanie, błyskawiczny kontakt i oczywiście 100 % skuteczności. Polecam !

Michał H.

Szczerze polecam usługi firmy Biz Planner. Skorzystałem drugi raz i ponownie się nie zawiodłem. Szybki kontakt, fachowa obsługa, rzeczowe objaśnienie wszystkich kwestii i formalności oraz przystępna cena to wszystko sprawia, że Biz Planner jest godny polecenia dla każdego. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc przy realizacji projektu i do usłyszenia przy kolejnym przedsięwzięciu ?

tagi: Dofinansowania Unijne na założenie działalności gospodarczej, Biz Planner, preferencyjne pożyczki, biznesplany i preferencyjne pożyczki dla firm,  niskooprocentowane pożyczki z funduszy unijnych, preferencyjna pożyczka, preferencyjne pożyczki, dotacje zwrotne, dofinansowanie zwrotne