Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Na terenie obszarów wiejskich i mniejszych gmin miejskich istnieje możliwość otrzymania funduszy UE na start: dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej. To bardzo ciekawa alternatywa dla osób przedsiębiorczych, które nie chcą/nie mogą rezygnować ze stałej pracy. Środki z tego dofinansowania pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Pieniądze na rozpoczęcie działalności: obszary wiejskie

Dotacje z LGD kierowane są głównie od mieszkańców miejscowości do 20 tys. – tereny wiejskie lub mniejszej gminy miejskie. Co więcej, dofinansowanie z Lokalnych Grupy Działania na rozpoczęcie działalności ma na celu wspieranie rozwoju obszarów słabiej rozwiniętych.

Środki na założenie działalności: jakie pieniądze na firmę

Kwoty jakie można uzyskać z dofinansowania LGD wahają się od 50.000,00 zł do 100.000,00 zł. To zdecydowanie wyższa forma pomocy finansowej w porównaniu z dofinansowaniem z Urzędu Pracy czy PFRON niestety związana jest także z szerszym zakresem dokumentacji, jaką trzeba przedstawić.

Dotacje dla pracujących

w odróżnieniu od innych form finansowania, tutaj pieniądze na rozpoczęcie działalności są dostępne także dla osób pracujących. Co prawda osoby bezrobotne mogą otrzymać dodatkowe punkty za grupę defaworyzowaną, jednak rzadko są to decydujące punkty. Dofinansowanie dla pracujących jest na wyciągnięcie ręki.

W ramach oferowanych przeze mnie usług profesjonalnie pomogę w przygotowaniu całej dokumentacji, tak abyś nie musiał przejmować poprawnością jej uzupełnienia.

Dotacje na start działalności gospodarczej: pomoc profesjonalisty

W ramach usługi kompleksowo wypełnię dla Ciebie:

  • po pierwsze, wniosek o LGD dotacje,
  • także biznesplan,
  • na koniec dodatkowe wymagane załączniki.

Jeśli masz informacje odnośnie naboru w Twojej okolicy możesz skontaktować się ze mną. Nakreślimy plan działania i bez stresu przejdziesz cały proces aplikacyjny pod dofinansowanie LGD

Decydując się na moją usługę zyskujesz pewność, że dokumentacja o dofinansowanie będzie przygotowywana zgodnie z kryteriami zawartymi w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ocenię szanse na powodzenie projektu. Dopiero po wstępnej weryfikacji szans, podejmą Państwo decyzję o współpracy.

Zapraszam do kontaktu

Średni czas potrzebny na sporządzenie dokumentacji wynosi ok. 14 dni.

Cena: od 2000,00 zł.

tagi: Dofinansowania Unijne na założenie działalności gospodarczej, Biz Planner, Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pieniądze na rozpoczęcie działalności, dotacja dla pracujących, dotacja z lgd, dofinansowanie dla pracujących