Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Na terenie obszarów wiejskich i mniejszych gmin miejskich istnieje możliwość otrzymania funduszy UE na start: dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej. To bardzo ciekawa alternatywa dla osób przedsiębiorczych, które nie chcą/nie mogą rezygnować ze stałej pracy. Środki z tego dofinansowania pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Pieniądze na rozpoczęcie działalności: obszary wiejskie

Dotacje z LGD kierowane są głównie od mieszkańców miejscowości do 20 tys. – tereny wiejskie lub mniejszej gminy miejskie. Co więcej, dofinansowanie z Lokalnych Grupy Działania na rozpoczęcie działalności ma na celu wspieranie rozwoju obszarów słabiej rozwiniętych.

Środki na założenie działalności: jakie pieniądze na firmę

Kwoty jakie można uzyskać z dofinansowania LGD w 2023 wahały się od 50.000,00 zł do 100.000,00 zł.

Od 2024 Dotacja LGD wyniesie nawet do 150.000,00 zł.

To zdecydowanie wyższa forma pomocy finansowej w porównaniu z dofinansowaniem z Urzędu Pracy czy PFRON niestety związana jest także z szerszym zakresem dokumentacji, jaką trzeba przedstawić.

Dotacje dla pracujących

w odróżnieniu od innych form finansowania, tutaj pieniądze na rozpoczęcie działalności są dostępne także dla osób pracujących. Co prawda osoby bezrobotne mogą otrzymać dodatkowe punkty za grupę defaworyzowaną, jednak rzadko są to decydujące punkty. Dofinansowanie dla pracujących jest na wyciągnięcie ręki.

W ramach oferowanych przeze mnie usług profesjonalnie pomogę w przygotowaniu całej dokumentacji, tak abyś nie musiał przejmować poprawnością jej uzupełnienia.

Dotacje na start działalności gospodarczej: pomoc profesjonalisty

W ramach usługi kompleksowo wypełnię dla Ciebie:

  • po pierwsze, wniosek o LGD dotacje,
  • także biznesplan,
  • na koniec dodatkowe wymagane załączniki.

Jeśli masz informacje odnośnie naboru w Twojej okolicy możesz skontaktować się ze mną. Nakreślimy plan działania i bez stresu przejdziesz cały proces aplikacyjny pod dofinansowanie LGD

Decydując się na moją usługę zyskujesz pewność, że dokumentacja o dofinansowanie będzie przygotowywana zgodnie z kryteriami zawartymi w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ocenię szanse na powodzenie projektu. Dopiero po wstępnej weryfikacji szans, podejmą Państwo decyzję o współpracy.

Zapraszam do kontaktu

Średni czas potrzebny na sporządzenie dokumentacji wynosi ok. 14 dni.

Cena: od 2750,00 zł.

OPINIE KLIENTÓW:

Anna N. Ś.

Perfekcyjne podejście do klienta. Odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Bardzo dobry kontakt. Polecam w 100%

Mateusz J.

Pełen profesjonalizm, niesamowite podejście do sprawy, Jan rozwiewa każde wątpliwości. Jednym słowem POLECAM!!! 

Patrycjja G.

Krótko i na temat: Profesjonalizm w każdym calu – przez duże „P”!!! Janek rozwiał każdą moją wątpliwość i zawsze znalazł czas, aby wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania. Satysfakcja ze współpracy 100%!

Karolina O.

Zdecydowanie polecam ?? , profesjonalnie i zawsze w kontakcie , co się bardzo ceni . Decyzja końcowa w Urzędzie rozpatrzona pozytywnie , wiec same plusy . Od siebie jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE ??

Valentina Karolina Dz.

Rewelacyjna współpraca, która zaowocowała dotacją na rozpoczęcie działalności gospodarczej! Tak komfortowo z nikim mi się jeszcze nie współpracowało. Pełen profesjonalizm w skompletowaniu dokumentacji i na płaszczyźnie merytorycznej wniosku? Szybkie odpowiedzi na milion zadawanych pytań i obaw. Polecam!?

Karolina Z.

Cóż mogę powiedzieć:) chyba najlepszą reklamą firmy jest to, że?? wniosek do PUP był napisany perfekcyjnie?kontakt w trakcie tworzenia wniosku, pierwsza klasa?dofinansowanie zostało przyznane, a ja spełniłam swoje marzenie i prowadzę własną firmę.

Karol P.

Profesjonalne przygotowanie dokumentacji w krótkim czasie, kontakt o każdej porze, odpowiedz na każde zadane pytanie, serdecznie polecam.

Sebastian L.

polecam wszystko ładnie profesjonalnie przygotowane ja jedyne co musiałem zrobić to podpisać i podać na jaki sprzęt potrzebuje dofinansowanie polecam

Marlena F.

RPolecam Janka super kontakt pomoże o każdej porze dnia i tygodnia gdy liczy się czas reaguje natychmiastowo żeby zdążyć z wnioskiem mówię tu dotacji z PUP skuteczność 100% jeszcze raz Polecam i Pozdrawiam Karol F

Emilka R.

Polecam każdemu kto poszukuje wparcia przy przygotowaniu dokumentacji do wniosku o dofinansowanie! Sprawna komunikacja, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, kompleksowe przygotowanie dokumentów, a przede wszystkim skuteczna współpraca!!!

Kinga B.

Z całego serca polecam Pana Jana. Profesjonalny, cierpliwy, a przede wszystkim skuteczny. Odbierał każdy mój telefon, cierpliwie tłumaczył i odpowiadał na pytania. Cała dokumentacja została przygotowana perfekcyjnie i na czas . Dofinasowanie otrzymałam bez żadnego problemu. Jeszcze raz bardzo polecam !!!!!!

Krzsysztof B.

Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą uzyskać pomoc przy opracowaniu wniosku o dofinansowanie. Jan wszystko dokładnie wytłumaczył, ocenił szanse i wyznaczył drogę dalszej współpracy – wszystko rzetelnie, sprawnie, szybko i na czas. I co najważniejsze zapewniony stały kontakt, szybkie odpowiedzi i pomoc nawet w weekand gdzie nie wszyscy mają czas. Dofinansowanie otrzymałem, dlatego też polecam współpracę z Janem wszystkim tym którzy tak jak ja nie mają za dużej wiedzy w tej dziedzinie, a także tym którzy chcą upewnić się że wszystko zrobili w sposób poprawny.

Mateusz K.

Serdecznie polecam usługi Janka??Biznes plan został przygotowany bardzo szybko a jednocześnie niezwykle profesjonalnie (i skutecznie?). Dodatkowo z Jankiem jest bardzo dobry kontakt i ogromne wsparcie z jego strony. Janek rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Polecam!

Mariusz R.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam w 100%! ?

Łukasz K.

Rewelacyjna współpraca. Szybkie działanie, błyskawiczny kontakt i oczywiście 100 % skuteczności. Polecam !

Michał H.

Szczerze polecam usługi firmy Biz Planner. Skorzystałem drugi raz i ponownie się nie zawiodłem. Szybki kontakt, fachowa obsługa, rzeczowe objaśnienie wszystkich kwestii i formalności oraz przystępna cena to wszystko sprawia, że Biz Planner jest godny polecenia dla każdego. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc przy realizacji projektu i do usłyszenia przy kolejnym przedsięwzięciu ?

tagi: Dofinansowania Unijne na założenie działalności gospodarczej, Biz Planner, Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pieniądze na rozpoczęcie działalności, dotacja dla pracujących, dotacja z lgd, dofinansowanie dla pracujących, LGD Dotacje