Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Na terenie obszarów wiejskich i mniejszych gmin miejskich istnieje możliwość otrzymania dofinansowania z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Stanowi to bardzo ciekawą alternatywę dla osób przedsiębiorczych, które jednocześnie nie chcą lub nie muszą rezygnować z obecnej pracy na etacie. Środki z tego dofinansowania pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Kwoty jakie można uzyskać z dofinansowania LGD wahają się od 50.000,00 zł do 100.000,00 zł. To zdecydowanie wyższa forma pomocy finansowej w porównaniu z dofinansowaniem z Urzędu Pracy czy PFRON niestety związana jest także z szerszym zakresem dokumentacji, jaką trzeba przedstawić.

W ramach oferowanych przeze mnie usług profesjonalnie pomogę w przygotowaniu całej dokumentacji, tak abyś nie musiał przejmować poprawnością jej uzupełnienia.

W ramach usługi kompleksowo wypełnię dla Ciebie:

  • wniosek o dofinansowanie,
  • biznesplan,
  • dodatkowe wymagane załączniki.

Jeśli masz informacje odnośnie naboru w Twojej okolicy możesz skontaktować się ze mną. Nakreślimy plan działania i bez stresu przejdziesz cały proces aplikacyjny,

Decydując się na moją usługę zyskujesz pewność, że dokumentacja o dofinansowanie będzie przygotowywana zgodnie z kryteriami zawartymi w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ocenię szanse na powodzenie projektu. Dopiero po wstępnej weryfikacji szans, podejmą Państwo decyzję o współpracy.

Zapraszam do kontaktu

Średni czas potrzebny na sporządzenie dokumentacji wynosi ok. 14 dni.

Cena: od 2000,00 zł.

tagi: Dofinansowania Unijne na założenie działalności gospodarczej, Biz Planner, Dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania na rozpoczęcie działalności gospodarczej.