konsultacje

Konsultacja: jak otrzymać dotacje

Pokażemy i wyjaśnimy Ci fundusze na start działalności. Dowiesz się w jaki sposób można dostać dofinansowanie na założenie działalności.

Otrzymasz dokładną analizę, dzięki której poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane trudne pytania:

 • po pierwsze, na co dofinansowanie można przeznaczyć,
 • następnie, jak działa dotacja,
 • dalej, kiedy dofinansowanie jest dostępne dla Ciebie,
 • także, dotacja jak sprawdzić dostępność.

Konsultacja szans na dotacje trwa około godziny.

Wskażemy Ci strategię uzyskania funduszy na start (dotacje na rozpoczęcie działalności), przeanalizujemy najlepsze rozwiązania pod kątem takich wytycznych jak:

 • po pierwsze, status na rynku pracy,
 • dalej, wiek,
 • także, lokalizacja,
 • czy także jak duża dotacja na start jest Ci potrzebna.

Uzyskasz pełną wiedzę na tematy kluczowe pod dofinansowanie na założenie firmy.

Naszym zadaniem jest przeprowadzić Cię przez cały proces poprzez:

 • określenie Twojego celu oraz strategii działania,
 • analizę szans,
 • wskazanie optymalnych rozwiązań zwiększających punktację wniosku o dofinansowanie (czasami nawet o 80 proc.).

Zespół Biz Planner Dotacje dba o profesjonalny transfer wiedzy dotyczący funduszy na start firmy

W ramach badania możliwości i szans oferujemy Ci późniejsze całościowe wsparcie przygotowaniu dokumentacji: wniosek i biznesplan pod dotacje.

Dbamy o prawidłowy kierunek Twoich działań, tak abyś mógł zrealizować swój cel – założenie działalności gospodarczej.

1 KROK: jaka dotacja

Konsultacja szans na dotacje polega na analizie rodzajów funduszy UE pod kątem Twoich potrzeb finansowych (najwyższe dofinansowanie), a także innych elementów m.in.:

 • po pierwsze, przeznaczenie dofinansowania,
 • także wiek wnioskodawcy,
 • czy lokalizacji.

2 KROK: gdzie dotacja

Po wybraniu środków (dotacje na założenie działalności) sprawdzimy dostępność konkretnych funduszy dla Ciebie. Dowiesz się w jaki sposób można dostać dofinansowanie dla Twojego obszaru.

3 KROK: szanse na dofinansowanie i analiza warunków konkursu

Twój pomysł na biznes, doświadczenie i kwalifikacje, a także potrzeby finansowe zostaną przeanalizowane w kontekście konkretnego naboru o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności. Otrzymasz konkretną weryfikację szans Twojego pomysłu na biznes w konkursie.

4 KROK: decyzja o dalszej współpracy, czyli jak pomożemy w uzyskaniu dotacji na start firmy

Jeżeli z naszej dokładnej analizy będzie wynikało, że masz szanse na dotacje i jest nabór o dofinansowanie, przejdziemy do określenia warunków dalszej współpracy.

Wskazując Biz Planner Dotacje jako swojego partnera, otrzymasz profesjonalną pomoc od A do Z w przygotowaniu dokumentacji (wniosek i biznesplan o dotacje) oraz zdobyciu funduszy (dofinansowanie na start firmy)/

Jeżeli wynik analizy będzie negatywny – w naszej opinii będziesz miał zbyt małe szanse na zdobycie funduszy UE- i tak pomożemy Tobie. Otrzymasz od nas plan działania na kolejne tygodnie, który będzie stanowił Twoją pracę domową. Powiemy co dokładnie musisz zrobić, żebyś w kolejnym naborze pod dofinansowanie UE, znacząco zwiększył szanse i otrzymał dotacje.

Konsultacja szans na dotacje: korzyści

Jest ich wiele. Sprawdź poniżej najważniejsze

Indywidualne podejście

Każdy przypadek Klienta jest inny. Otrzymasz konkretne informacje, które dotacje są przeznaczone dla Ciebie, Twojego biznesu, a także Twoich potrzeb finansowych. Przekażemy Ci także pełny zakres wiedzy na temat formalności związanych z dotacjami. Ustrzeżemy Cię przed negatywnymi konsekwencjami błędnych wyborów. Pamiętaj, nie wszystkie dotacje są dla każdego.

Doradztwo i skuteczność

Dzięki szerokiej wiedzy i kompetencjom w zakresie świata dotacji jesteśmy niezależnym doradcą, który dobierze odpowiednie fundusze UE na start Twojej firmy. Skutecznie pozyskujemy dofinansowania na założenie działalności gospodarczej w całej Polsce.

Setki przepracowanych wniosków procentują w znajomości zawiłych procedur i doradztwie najkorzystniejszych rozwiązań.

Zwiększenie szans na dotacje

Nasza konsultacja szans na dotacje nie tylko zweryfikuje prawdopodobieństwo z jakim możesz otrzymać fundusze UE na start. Dodatkowo przedstawimy Ci szereg rozwiązań i porad, jak skutecznie zwiększyć szanse na otrzymanie dofinansowania. Zwiększ swoje szanse nawet o 80 proc.

Bez wychodzenia z domu

Cały proces analizy możliwości oraz szans na dotacje odbywa się telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatorów głosowych. Nie musisz wychodzić z domu, by dowiedzieć się jakie dotacje Tobie przysługują.

Wiarygodność usługi

Naszym celem jest, abyś poprzez nasze doświadczenia i zdobytą ekspercką wiedzę, otrzymał jasną i prostą odpowiedz na pytania:

 • jak otrzymać dofinansowanie,
 • na co dotacje mogę wydać,
 • gdzie sprawdzić dofinansowanie,
 • jakie są nabory na dotacje,
 • jakie mam szanse na dofinansowanie.

Konsultacje szans: Biz Planner Dotacje, firma której zaufały setki Klientów w Polsce

Prężnie działamy od wielu lat. Zobacz więcej informacji na nasz temat (tutaj).

Doświadczenia i wiedza zdobywana latami procentują każdego roku.

Rocznie pomagamy setkom klientów w całym kraju zdobywając dla nich fundusze (dotacje na założenie firmy).

Poznaj opinie i oceny na temat usług Biz Planner Dotacje, znajdziesz je tutaj.

Przedstawione case study pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Biz Planner ⇒ umów się na konsultacje szans na dotacje

Umów się na konkretny termin konsultacji. Doradzimy najlepsze rozwiązania pod kątem Twojego pomysłu na biznes.

Cena 197,00 zł

KONTAKT

531-339-970

Tagi: konsultacja szans na dotacje, jak zdobyć dotacje, konsultacja dotacje, dotacje na start firmy, fundusze UE na start firmy , dotacje na założenie firmy, Biz Planner Dotacje, dofinansowania na założenie działalności gospodarczej, fundusze UE, jak otrzymać dofinansowanie

OPINIE KLIENTÓW:

Anna N. Ś.

Perfekcyjne podejście do klienta. Odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Bardzo dobry kontakt. Polecam w 100%

Mateusz J.

Pełen profesjonalizm, niesamowite podejście do sprawy, Jan rozwiewa każde wątpliwości. Jednym słowem POLECAM!!! 

Patrycjja G.

Krótko i na temat: Profesjonalizm w każdym calu – przez duże „P”!!! Janek rozwiał każdą moją wątpliwość i zawsze znalazł czas, aby wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania. Satysfakcja ze współpracy 100%!

Karolina O.

Zdecydowanie polecam ?? , profesjonalnie i zawsze w kontakcie , co się bardzo ceni . Decyzja końcowa w Urzędzie rozpatrzona pozytywnie , wiec same plusy . Od siebie jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE ??

Valentina Karolina Dz.

Rewelacyjna współpraca, która zaowocowała dotacją na rozpoczęcie działalności gospodarczej! Tak komfortowo z nikim mi się jeszcze nie współpracowało. Pełen profesjonalizm w skompletowaniu dokumentacji i na płaszczyźnie merytorycznej wniosku? Szybkie odpowiedzi na milion zadawanych pytań i obaw. Polecam!?

Karolina Z.

Cóż mogę powiedzieć:) chyba najlepszą reklamą firmy jest to, że?? wniosek do PUP był napisany perfekcyjnie?kontakt w trakcie tworzenia wniosku, pierwsza klasa?dofinansowanie zostało przyznane, a ja spełniłam swoje marzenie i prowadzę własną firmę.

Karol P.

Profesjonalne przygotowanie dokumentacji w krótkim czasie, kontakt o każdej porze, odpowiedz na każde zadane pytanie, serdecznie polecam.

Sebastian L.

polecam wszystko ładnie profesjonalnie przygotowane ja jedyne co musiałem zrobić to podpisać i podać na jaki sprzęt potrzebuje dofinansowanie polecam

Marlena F.

RPolecam Janka super kontakt pomoże o każdej porze dnia i tygodnia gdy liczy się czas reaguje natychmiastowo żeby zdążyć z wnioskiem mówię tu dotacji z PUP skuteczność 100% jeszcze raz Polecam i Pozdrawiam Karol F

Emilka R.

Polecam każdemu kto poszukuje wparcia przy przygotowaniu dokumentacji do wniosku o dofinansowanie! Sprawna komunikacja, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, kompleksowe przygotowanie dokumentów, a przede wszystkim skuteczna współpraca!!!

Kinga B.

Z całego serca polecam Pana Jana. Profesjonalny, cierpliwy, a przede wszystkim skuteczny. Odbierał każdy mój telefon, cierpliwie tłumaczył i odpowiadał na pytania. Cała dokumentacja została przygotowana perfekcyjnie i na czas . Dofinasowanie otrzymałam bez żadnego problemu. Jeszcze raz bardzo polecam !!!!!!

Krzsysztof B.

Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą uzyskać pomoc przy opracowaniu wniosku o dofinansowanie. Jan wszystko dokładnie wytłumaczył, ocenił szanse i wyznaczył drogę dalszej współpracy – wszystko rzetelnie, sprawnie, szybko i na czas. I co najważniejsze zapewniony stały kontakt, szybkie odpowiedzi i pomoc nawet w weekand gdzie nie wszyscy mają czas. Dofinansowanie otrzymałem, dlatego też polecam współpracę z Janem wszystkim tym którzy tak jak ja nie mają za dużej wiedzy w tej dziedzinie, a także tym którzy chcą upewnić się że wszystko zrobili w sposób poprawny.

Mateusz K.

Serdecznie polecam usługi Janka??Biznes plan został przygotowany bardzo szybko a jednocześnie niezwykle profesjonalnie (i skutecznie?). Dodatkowo z Jankiem jest bardzo dobry kontakt i ogromne wsparcie z jego strony. Janek rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Polecam!

Mariusz R.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam w 100%! ?

Łukasz K.

Rewelacyjna współpraca. Szybkie działanie, błyskawiczny kontakt i oczywiście 100 % skuteczności. Polecam !

Michał H.

Szczerze polecam usługi firmy Biz Planner. Skorzystałem drugi raz i ponownie się nie zawiodłem. Szybki kontakt, fachowa obsługa, rzeczowe objaśnienie wszystkich kwestii i formalności oraz przystępna cena to wszystko sprawia, że Biz Planner jest godny polecenia dla każdego. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc przy realizacji projektu i do usłyszenia przy kolejnym przedsięwzięciu ?

Masz pytania? Napisz, chętnie na nie odpowiem.