biznesplan dla obcokrajowca

Biznesplan dla obcokrajowca

Przy ubieganiu się o założenie działalności gospodarczej przez obcokrajowca jednym z wymogów otrzymania zgody na czasowy pobyt jest złożenie biznesplanu. Jest jako jeden z kluczowych załączników przy ubieganiu się o taką zgodę. Biznesplan dla obcokrajowca nie tylko otwiera możliwość na legalizację pobytu, ale może stanowić dokument planistyczny przy dalszym rozwoju przedsięwzięcia.

Biznesplan oceniany przez Urząd Marszałkowski powinien:

 • po pierwsze przedstawić realne szanse na kontynuowania działalności na terenie kraju i osiąganie przychodów,
 • dalej, przedstawić wkład finansowy wnioskodawcy w założenie działalności,
 • także przedstawienie założeń dotyczących transfery technologii, wprowadzenie korzystnych innowacji albo tworzenie miejsc pracy,
 • dodatkowo przedstawiać realne kalkulacje finansowe i sprawozdanie na lata prognozy.

Przygotowane przeze nas biznesplany:

 • w wszechstronny sposób przedstawiają Twój plan działalności,
 • pokazują wpływ firmy na obszar lokalny,
 • analizują obecny i przyszły rynek,
 • zakładają różne warianty (pesymistyczny i optymistyczny),
 • zawierają podstawowy model ekonomiczny.

Dzięki współpracy ze mną Wnioskodawca zyska:

 • przede wszystkim, możliwość uzyskania wymaganej zgody na pobyt czasowy ,
 • następnie, sprawne wypełnienie dokumentów,
 • co więcej, fachowy biznesplan ,
 • także gwarancję jakości,
 • brak obaw przed błędami,
 • wolną głowę od stresu.

Przygotowane dokumenty maksymalizują szansę na pozytywną ocenę wniosku o zalegalizowanie pobytu obcokrajowcy w Urzędzie Marszałkowskim.

Realizacja zlecenia przebiega zdalnie.

Analizujemy potrzebne dane i zarysy rozwoju działalności.

Zapewnimy Klientom wysoką skuteczność w realizowaniu powierzonego zadania.

Jak nawiązać kontakt i zacząć?

Proste: napisz maila/ zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez facebook

Cena: indywidualne ustalana

OPINIE KLIENTÓW:

Anna N. Ś.

Perfekcyjne podejście do klienta. Odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Bardzo dobry kontakt. Polecam w 100%

Mateusz J.

Pełen profesjonalizm, niesamowite podejście do sprawy, Jan rozwiewa każde wątpliwości. Jednym słowem POLECAM!!! 

Patrycjja G.

Krótko i na temat: Profesjonalizm w każdym calu – przez duże „P”!!! Janek rozwiał każdą moją wątpliwość i zawsze znalazł czas, aby wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania. Satysfakcja ze współpracy 100%!

Karolina O.

Zdecydowanie polecam ?? , profesjonalnie i zawsze w kontakcie , co się bardzo ceni . Decyzja końcowa w Urzędzie rozpatrzona pozytywnie , wiec same plusy . Od siebie jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE ??

Valentina Karolina Dz.

Rewelacyjna współpraca, która zaowocowała dotacją na rozpoczęcie działalności gospodarczej! Tak komfortowo z nikim mi się jeszcze nie współpracowało. Pełen profesjonalizm w skompletowaniu dokumentacji i na płaszczyźnie merytorycznej wniosku? Szybkie odpowiedzi na milion zadawanych pytań i obaw. Polecam!?

Karolina Z.

Cóż mogę powiedzieć:) chyba najlepszą reklamą firmy jest to, że?? wniosek do PUP był napisany perfekcyjnie?kontakt w trakcie tworzenia wniosku, pierwsza klasa?dofinansowanie zostało przyznane, a ja spełniłam swoje marzenie i prowadzę własną firmę.

Karol P.

Profesjonalne przygotowanie dokumentacji w krótkim czasie, kontakt o każdej porze, odpowiedz na każde zadane pytanie, serdecznie polecam.

Sebastian L.

polecam wszystko ładnie profesjonalnie przygotowane ja jedyne co musiałem zrobić to podpisać i podać na jaki sprzęt potrzebuje dofinansowanie polecam

Marlena F.

RPolecam Janka super kontakt pomoże o każdej porze dnia i tygodnia gdy liczy się czas reaguje natychmiastowo żeby zdążyć z wnioskiem mówię tu dotacji z PUP skuteczność 100% jeszcze raz Polecam i Pozdrawiam Karol F

Emilka R.

Polecam każdemu kto poszukuje wparcia przy przygotowaniu dokumentacji do wniosku o dofinansowanie! Sprawna komunikacja, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, kompleksowe przygotowanie dokumentów, a przede wszystkim skuteczna współpraca!!!

Kinga B.

Z całego serca polecam Pana Jana. Profesjonalny, cierpliwy, a przede wszystkim skuteczny. Odbierał każdy mój telefon, cierpliwie tłumaczył i odpowiadał na pytania. Cała dokumentacja została przygotowana perfekcyjnie i na czas . Dofinasowanie otrzymałam bez żadnego problemu. Jeszcze raz bardzo polecam !!!!!!

Krzsysztof B.

Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą uzyskać pomoc przy opracowaniu wniosku o dofinansowanie. Jan wszystko dokładnie wytłumaczył, ocenił szanse i wyznaczył drogę dalszej współpracy – wszystko rzetelnie, sprawnie, szybko i na czas. I co najważniejsze zapewniony stały kontakt, szybkie odpowiedzi i pomoc nawet w weekand gdzie nie wszyscy mają czas. Dofinansowanie otrzymałem, dlatego też polecam współpracę z Janem wszystkim tym którzy tak jak ja nie mają za dużej wiedzy w tej dziedzinie, a także tym którzy chcą upewnić się że wszystko zrobili w sposób poprawny.

Mateusz K.

Serdecznie polecam usługi Janka??Biznes plan został przygotowany bardzo szybko a jednocześnie niezwykle profesjonalnie (i skutecznie?). Dodatkowo z Jankiem jest bardzo dobry kontakt i ogromne wsparcie z jego strony. Janek rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Polecam!

Mariusz R.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam w 100%! ?

Łukasz K.

Rewelacyjna współpraca. Szybkie działanie, błyskawiczny kontakt i oczywiście 100 % skuteczności. Polecam !

Michał H.

Szczerze polecam usługi firmy Biz Planner. Skorzystałem drugi raz i ponownie się nie zawiodłem. Szybki kontakt, fachowa obsługa, rzeczowe objaśnienie wszystkich kwestii i formalności oraz przystępna cena to wszystko sprawia, że Biz Planner jest godny polecenia dla każdego. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc przy realizacji projektu i do usłyszenia przy kolejnym przedsięwzięciu ?

Tagi: Biznesplan dla obcokrajowca, Biznesplan dla cudzoziemca, biznesplan zgoda na pobyt czasowy, Biznesplan dla obcokrajowców, Biznesplan dla cudzoziemców,  Biz Planner.