PRZEPIS NA BIZNES: Łódzki Obszar Metropolitalny

Z Łodzi dochodzą dobre wieści dla osób, które chcą skorzystać z dotacji unijnej. W ramach projektu PRZEPIS NA BIZNES organizowanego poprzez firmę HRP możecie zgłaszać swoje kandydatury. Materiały, które umieściłem na blogu pomogą Wam przygotować poprawny wniosek rekrutacyjny, który pozwoli zakwalifikować się do dalszego etapu programu.

PRZEPIS NA BIZNES: Kwota dofinansowania

W programie PRZEPIS NA BIZNES możesz starać się o dotację w kwocie  27000 zł.  Jeśli masz pytania jak poprawnie przygotować wniosek rekrutacyjny, na co możesz przeznaczyć dofinansowanie to skorzystaj z regulaminu HRp albo zapoznaj się przystępnymi wpisami na moim blogu.

Dodatkową korzyścią programu PRZEPIS NA BIZNES jest wsparcie pomostowe. Możesz je wykorzystać na pokrycie bieżących (cyklicznych) kosztów przyszłej działalności. Są to między innymi: ZUS,  czynsz, a nawet paliwo.

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności : Beneficjenci

Jeśli spełniasz następujące kryteria możesz ubiegać się o dotację:

Dodatkowo musisz spełniać minimum jeden dodatkowy warunek z poniżej przedstawionych:

  • wiek 50+,
  • płeć: kobieta,
  • niepełnosprawność,
  • niskie kwalifikacje (wykształcenie na poziomie ISCED3 lub niżej),
  • status bezrobotnego powyżej 12 miesięcy,
  • płeć: mężczyzna w wieku 30-49.

Termin naboru

Spiesz się, ponieważ nabór będzie trwał  tylko do 30 sierpinia 2019.

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności PRZEPIS NA BIZNES: Czy będą kolejne nabory?

Na chwilę obecną nie zostały przedstawione żadne informacje na temat przyszłych naborów o dofinansowanie. Dlatego powinieneś dołożyć wszelkich starań, by przygotować wniosek i biznes plan w podanym terminie.

Dziękuję, że dotrwałeś do końca tego wpisu. Jeśli znasz osoby, którym te informacje mogłyby się przydać, proszę podziel się z nimi. Twoje szanse na dofinansowanie na rozpoczęcie firmy mogą ulec zwiększeniu nawet o 80{9fac9bf6d905ddb6fd188952c7c99a5c8505058fc401df17e11e98dce3a40748} .

Jak tego dokonać?

Możesz zdać się na fachową wiedzę, którą zawarłem w serii wpisów o tym dofinansowaniu. Jeśli jednak wolisz mieć pewność, że Twój biznes plan i wniosek uzyskają maksymalną liczbę punktów dla Twojego pomysłu lub Twojej sytuacji zdaj się na mnie.

Jeśli jednak wolisz mieć pewność, że Twój biznes plan i wniosek uzyskają maksymalną liczbę punktów dla Twojego pomysłu lub Twojej sytuacji zdaj się na mnie.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt