DOFINANSOWANIE PUP Bytom 2020: nabór trwa

Dofinansowanie PUP Bytom 2020: Urząd Pracy w Bytomiu wznowił nabory na założenie firmy.

Dowiedz się jak samodzielnie przygotować wniosek i biznesplan na dotacje na start działalności. Dokumenty można składać do skrzynki podawczej w PUP Bytom. Dofinansowanie na założenie działalności finansowane jest z funduszy europejskich.

Fundusze Unijne z urzędu pracy trafią do osób:

  • po pierwsze młodych (do 29 r.ż),
  • także: pozostałych (powyżej 29 r.ż.).

Nie chcesz przegapić kolejnych naborów? Śledź na bieżąco mojego bloga Biz Planner Dotacje. Wskazuje wartościowe informacje na temat m.in. jak samodzielnie napisać biznesplan na dotacje na założenie działalności 2020.

DOFINANSOWANIE URZĄD PRACY Bytom 2020: jakie koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to dopuszczalne wydatki wskazane przez regulamin danej dotacji na założenie firmy. Jednorazowe środki na założenie działalności 2020 Bytom mogą pomóc sfinansować koszty kwalifikowalne m.in.:

  • przede wszystkim, środki transportu (aczkolwiek są pewne ograniczenia – więcej znajdziesz w regulaminie naboru), czy wyposażenie do wykonywania usługi,
  • a także, środki obrotowe do świadczenia usługi,
  • na koniec marketing np.: strony online, czy wizytówki.

To na co dotacja na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy może zostać wydana opisuje dokładnie regulamin danego naboru..

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne wskazałem w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Zdobądź wartością wiedzę na temat samodzielnego przygotowania biznesplanu. Wpisy na moim blogu Biz Planner Dotacje pomogą Cię napisać biznesplan firmy. Poprzez merytoryczne wskazówki wyjaśniam takie kwestie jak:

  • po pierwsze, kryteria pod dofinansowanie z urzędu pracy,
  • następnie, procedurę rozliczania VAT z dotacji,
  • a także możliwe formy zabezpieczenia pod jednorazowe środki na założenie działalności (m.in. poręczenia),
  • co więcej, jak uzasadnić koszty kwalifikowalne,
  • na koniec, co to jest analiza SWOT.

DOFINANSOWANIE PUP Bytom 2020: do kiedy nabór

Urząd Pracy w Bytomiu ogłosił naboru tylko do 30.06.2020. Część chętnych ma już przygotowane dokumenty. Nie wiesz jak napisać za biznesplan i wniosek o dofinansowanie na założenie działalności 2020, boisz się błędów?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt