DOFINANSOWANIE PUP Oświęcim 2020: trwa nabór

Dofinansowanie PUP Oświęcim 2020: Urząd Pracy w Oświęcimiu wznowił konkurs o dotacje na założenie firmy.

Oświęcim wznowiło przyjmowanie wniosków na jednorazowe środki na założenie działalności. Nie czekaj ani minuty dłużej. Z każdym dniem Twoje szanse na przyznanie środków maleją. Konkurenci nie śpią. Dowiedz się jak samodzielnie przygotować wniosek i biznesplan.

Fundusze Unijne w tym powiecie trafią do osób we wszystkich kategoriach wiekowych.

Bądź na bieżąco z następnymi naborami. Blog Biz Planner Dotacje pomoże Ci zdobyć wartościową wiedzę. We wpisach opisuje wartościowe informacje na tematy związane z dotacjami, m.in. jak samemu napisać biznesplan na dotacje na rozpoczęcie działalności 2020.

DOFINANSOWANIE PUP Wąbrzeźno 2020: jakie są koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to katalog wydatków inwestycyjnych dopuszczony przez dany naboru. Dofinansowanie UE na założenie działalności 2020 Oświęcim może sfinansować koszty kwalifikowalne m.in.:

  • po pierwsze, środki transportu (uważaj, czasami występują pewne ograniczenia), a także maszyny i urządzenia do wykonywania usług,
  • następnie, środki obrotowe m.in. kosmetyki,
  • a także marketing firmy np.: strony online , czy banery reklamowe.

To na co dotacja na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy może zostać wydana przedstawia regulamin danego naboru.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne wyjaśniłem dla Ciebie w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Poznaj porcję informacji na temat przygotowania biznesplanu. Informacje na blogu Biz Planner Dotacje nauczą Cię jak napisać biznesplan firmy. Dzięki wartościowym wskazówkom zrozumiesz takie kwestie jak:

  • po pierwsze, kluczowe kryteria do spełnienia pod dotacje z urzędu pracy,
  • dalej, jak prawidłowo rozliczyć VAT z dotacji,
  • a także możliwe formy zabezpieczenia (m.in. akt o poddaniu się egzekucji, czy poręczenia),
  • także, wyczerpujące uzasadnienie kosztów kwalifikowalnych,
  • na koniec, analiza SWOT.

DOFINANSOWANIE PUP Oświęcim 2020: do kiedy nabór

Urząd Pracy w Oświęcim ogłosił wznowienie naboru od 25.05.2020. Potrwa do wyczerpania środków. Część osób ma już dawno złożone wszystkie dokumenty. Nie wiesz jak napisać za biznesplan i wniosek o dofinansowanie na założenie działalności 2020, boisz się błędów?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt