DOFINANSOWANIE PUP Radom 2020: rozpoczęli nabór

Dofinansowanie PUP Radom 2020: Urząd Pracy w Radomiu wznowił konkurs o dotacje na założenie firmy.

Sprawdź jak samodzielnie napisać wniosek oraz biznesplan na jednorazowe środki na założenie działalności. Wniosek można złożyć do skrzynki podawczej w PUP Radom. Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności sfinansowane jest z funduszy europejskich.

Fundusze Unijne w tym naborze trafią do osób młodych (do 29 r.ż),

Chcesz być na bieżąco z kolejnymi naborami? Regularnie śledź bloga Biz Planner Dotacje. Przedstawiam w nim wartościowe informacje na temat związane z dotacjami, m.in. jak samodzielnie napisać biznesplan na dofinansowanie na założenie działalności 2020.

DOFINANSOWANIE URZĄD PRACY Radom 2020: koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to wydatki inwestycyjne dopuszczone przez regulamin danego naboru. Jednorazowe środki na założenie działalności 2020 Radom mogą sfinansować koszty kwalifikowalne m.in.:

  • po pierwsze, samochody (uważaj, zdarzają się pewne ograniczenia – więcej znajdziesz w regulaminie), a także maszyny i urządzenia do wykonywania usług,
  • dalej, materiały m.in. kosmetyki,
  • na koniec promocja firmy np.: strony www, czy wizytówki.

To na co dofinansowanie na rozpoczęcie działalności z Urzędu Pracy może zostać przeznaczone wskazuje regulamin danego naboru.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne wskazałem w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Zdobądź wiedzę na temat przygotowania biznesplanu. Wpisy na blogu Biz Planner Dotacje wskażą Ci jak napisać biznesplan firmy. Dzięki merytorycznym wskazówkom zrozumiesz takie kwestie jak:

  • po pierwsze, kluczowe kryteria pod dotacje z urzędu pracy,
  • dalej, jak rozliczyć VAT z dotacji,
  • a także dopuszczalne formy zabezpieczenia (m.in. poręczenia),
  • także, uzasadnienie kosztów kwalifikowalnych,
  • na koniec, czym jest analiza SWOT.

DOFINANSOWANIE PUP Radom 2020: do kiedy nabór

Urząd Pracy w Radomiu ogłosił naboru od 11.05.2020. Część zainteresowanych ma już wszystkie dokumenty. Nie wiesz jak napisać za biznesplan i wniosek o dofinansowanie na założenie działalności 2020, boisz się błędów?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt