Dofinansowanie PUP Wrocław ostatnia szansa

Dofinansowanie PUP Wrocław: Urząd Pracy we Wrocławiu wznowił nabór wniosków na jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności. Dokumenty można składać do wyczerpania środków.

Planujesz założyć własną firmę i nadal nie masz jeszcze wniosku o dofinansowanie na firmę? Środków zostało niewiele, a chętni już kończą przygotowywać dokumenty. To prawdopodobnie ostatnie dofinansowanie na rozpoczęcie działalności z urzędu pracy we Wrocławiu w 2020. Dowiedz się jak samemu napisać wniosek i biznesplan firmy.

Dotacje UE pomogą zmaterializować cele o Twojej firmie. Nie czekaj już. Jednorazowe środki na założenie działalności są dla wszystkich osób bezrobotnych.

Fundusze UE na założenie działalności Wrocław: jakie koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to grupa wydatków, które mogą zostać sfinansowane dzięki środkom (dofinansowanie PUP Wrocław). Dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej może pokryć m.in.:

  • po pierwsze, zakup środków trwałych takich: komputery, fotele do zabiegów,
  • następnie towar do handlu,
  • a także promocję firmy m.in.: stronę www, czy wizytówki.

To na co dofinansowanie z Urzędu Pracy może zostać wydane regulamin.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne opisałem dokładnie w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Znajdziesz tam tez kompleksową wiedzę na tematy na temat dotacji z Urzędu Pracy.

Wpisy na blogu Biz Planner Dotacje przedstawiają informacje istotne przy staraniu się o dotacje na działalność gospodarczą. Dowiesz się jak napisać wniosek o dofinansowanie na start działalności. Sprawdzisz tam zagadnienia m.in.:

  • po pierwsze, główne składowe pod dofinansowanie PUP Wrocław,
  • dalej, jak rozliczać VAT z funduszy unijnych,
  • a także formy zabezpieczenia pod dofinansowanie na rozpoczęcie działalności (m.in. weksel, czy akt o poddaniu się egzekucji),
  • dalej, jak prawidłowo uzasadnić koszty kwalifikowalne (koszty kwalifikowalne),
  • na koniec, jak napisać profesjonalną analizę SWOT.

Dotacja PUP Wrocław: kiedy nabór

Urząd Pracy we Wrocławiu utrzyma nabór do wyczerpania puli funduszy UE. Nie wiesz jak napisać wniosek i biznesplan o dofinansowanie na założenie firmy w tak krótkim czasie? Boisz się błędów?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt