Dofinansowanie Urząd Pracy Pajęczno 2020

W Pajęcznie nabór o dotacje został wznowiony. Mimo COVID19 środki są dostępne. Pragniesz założyć własna firmę, ale nie masz Ci środków na inwestycję? Ciężko Ci znaleźć pracę, szczególnie w dobie kryzysu? Dofinansowanie Urząd Pracy Pajęczno pomoże Ci spełnić marzenia. Przeczytaj ten wpis i dowiedz się dla kogo dotacja na start firmy.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności: beneficjenci

Dotacja na firmę z Urzędu Pracy w Pajęcznie trafi do osób w dwóch kategoriach wiekowych

Po pierwsze: POWER

POWER przeznaczony jest dla osób do 29 roku życia. Sprawdź, czy nie musisz spełnić dodatkowego warunku. Czasami dla osób w wieku do 25 lat wprowadza się górną granice okresu na bezrobociu. czyli do 4 miesięcy.

Następnie: RPO

Dofinansowanie PUP Pajęczno 2020 może trafić także do następnej grupy docelowej, czyli osób w wieku 29 +. Dodatkowe punkty można uzyskają:

  • po pierwsze osoby w wieku 50+,
  • dalej, osoby długotrwale bezrobotne,
  • co więcej, kobiety,
  • także osoby niepełnosprawne,
  • na koniec osoby z niskimi kwalifikacjami.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy Pajęczno : koszty kwalifikowalne

Pewnie zadajesz sobie pytanie „na co możesz przeznaczyć dofinansowanie PUP”. Możliwości jest wiele, m.in.:

  • przede wszystkim środki trwałe takie jak urządzenia oraz maszyny. Często środki transportu chociaż tutaj mogą zdarzyć się ograniczenia kwotowe,
  • dalej, promocja (tutaj także występują limity),
  • oraz materiały i półprodukty do produkcji oraz świadczenie usług.

Chcesz więcej sekretów dotyczących dotacji z urzędu pracy? Zapraszam Cię do lektury serii wpisów na ten temat, czyli dofinansowanie na założenie działalności w pigułce.

Dofinansowanie Urząd Pracy Pajęczno do kiedy nabór

Urząd Pracy ogłosił wznowił nabory od 27 kwietnia. Do kiedy potrwa? Niestety nikt tego nie wie. Nie trać czasu. Być może to ostatni nabór 2020. Nie wiesz jak uzupełnić wnioski? Boisz się popełnić błędt? Ryzyko straty szansy na realizację swoich marzeń jest duże?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O dofinansowanie na założenie firmy

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt