Dotacja PUP Białystok 2020

Dotacja PUP Białystok: Urząd Pracy w Białymstoku ponawia nabór wniosków o dofinansowanie na założenie działalności. Start naboru przewidziany jest na 14 września.

Nie zacząłeś przygotowywać dokumentów? Z każdą chwilą Twoje szanse na otrzymanie dofinansowanie UE maleją. Sporo osób ma już gotowe dokumenty, w tym biznesplan firmy. Zdobądź wiedzę jak samodzielnie napisać wniosek i biznesplan pod Fundusze UE.

Dofinansowanie Urząd Pracy Białystok pomoże zmaterializować Twój plan na własną firmę. Nie zwlekaj, biznes Ci ucieka. Dofinansowanie na firmę przeznaczone jest dla wszystkich osób bezrobotnych.

Aktualne wpisy na blogu Biz Planner Dotacje wskazują aktualne nabory. Poznaj wiedzę na temat naborów, m.in. jak napisać biznesplan firmy na dofinansowanie na rozpoczęcie działalności 2020.

Dotacja PUP Białystok 2020: koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to zbiór pozycji możliwych do sfinansowania przez dany nabór. Dofinansowanie na start firmy 2020 w Białymstoku mogą sfinansować koszty kwalifikowalne m.in.:

  • po pierwsze, środki trwałe takie: urządzenia, czy maszyny,
  • następnie, środki do odsprzedaży lub zużywane przy świadczeniu usług,
  • a także promocja firmy m.in.: strony internetowa, czy wizytówki.

To na co dotacja na założenie działalności z PUP Białystok może zostać przeznaczone przedstawia jego regulamin.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne przedstawiłem dla Ciebie w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Znajdziesz tam tez kompleksową wiedzę na tematy na temat dotacji z Urzędu Pracy.

Wpisy na blogu Biz Planner Dotacje przedstawiają wiedzę przydatną przy ubieganiu się o dofinansowanie na firmę. Dowiesz się jak samemu przygotować wniosek o dotacje oraz biznesplan firmy. Sprawdzisz tam zagadnienia m.in.:

  • po pierwsze, kryteria pod dotacje na start działalności z urzędu pracy,
  • co więcej, jak rozliczyć VAT z funduszy UE,
  • a także formy zabezpieczenia pod dofinansowanie na założenie działalności (m.in. weksel, czy poręczenia),
  • dalej, prawidłowe uzasadnienie wydatków (koszty kwalifikowalne),
  • na koniec, jak napisać analizę SWOT.

DOFINANSOWANIE PUP Białystok: do kiedy nabór

Urząd Pracy w Białymstoku wznowi nabór do 14.09.2020. Nie wiesz jak przygotować biznesplan o dofinansowanie na start działalności 2020, boisz się błędów?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt