Dotacja PUP Piaseczno 2020

Dotacja PUP Piaseczno: Urząd Pracy w Piasecznie wystartuje nabór wniosków o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej już niedługo.

Nie masz jeszcze dokumentów? Z każdą minutą Twoje szanse na uzyskanie dotacji UE maleją. Sporo osób ma już przygotowane dokumenty w tym biznesplan firmy, a Ty? Poznaj wiedzę jak przygotować samemu wniosek i biznesplan pod dotacje UE.

Dofinansowanie Urząd Pracy Piaseczno pomoże zrealizować Twój plan na działalność. Nie zwlekaj, biznes Ci ucieka. Jednorazowe środki na założenie działalności przeznaczone są dla osób powyżej 30 roku życia.

Sprawdzaj aktualne wpisy na blogu Biz Planner Dotacje. Odkryj wiedzę na temat naborów, m.in. jak przygotować biznesplan firmy na dotacje na rozpoczęcie działalności 2020.

Dotacja PUP Piaseczno 2020: koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to katalog inwestycji możliwych do sfinansowania przez dany nabór. Dotacje na firmę 2020 w Piaseczno mogą sfinansować koszty kwalifikowalne m.in.:

  • po pierwsze, urządzenia i maszyny,
  • następnie, środki obrotowe m.in. materiały budowlane,
  • a także marketing i promocję firmy m.in.: strony internetowa, czy wizytówki.

To na co dofinansowanie na założenie działalności z PUP Piaseczno może zostać przeznaczone przedstawia jego regulamin.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne opisałem dla Ciebie w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Znajdziesz tam tez kompleksową wiedzę na tematy na temat dotacji z Urzędu Pracy.

Wpisy na blogu Biz Planner Dotacje prezentują wiedzę jak samemu przygotować wniosek o dotacje oraz biznesplan firmy. Sprawdzisz tam zagadnienia m.in.:

  • po pierwsze, kryteria pod dofinansowanie na rozpoczęcie działalności z urzędu pracy,
  • co więcej, co z VAT z funduszy UE,
  • a także dostępne formy zabezpieczenia dotacji na założenie działalności (m.in. weksel, czy poręczenia),
  • dalej, jak uzasadnić wydatki (koszty kwalifikowalne),
  • na koniec, jak przygotować analizę SWOT.

DOFINANSOWANIE PUP Piaseczno: kiedy nabór

Urząd Pracy w Piasecznie wznowi nabór od 07.09.2020. Nie wiesz jak przygotować biznesplan o dofinansowanie na start działalności 2020, boisz się błędów?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt