Dofinansowanie na firmę budowlaną

Planujesz założyć firmę remontowo-budowlaną. Masz przyszłych klientów, wszystkie umiejętności, ale brakuje Ci środków na drogi sprzęt? Dziś wskażę gdzie i jakie kwoty możesz pozyskać na swój biznes. Dowiedz się jak otrzymać dofinansowanie na firmę budowlaną.

Dotacja na firmę budowlaną Z URZĘDU PRACY

Wszystkie wymogi dotyczące dofinansowania PUP zaprezentowałem w serii wpisów o tej tematyce, która znajdziesz tutajDofinansowanie PUP mieści się w przedziale 4 a 6-krotnością przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. Niestety, nie istnieje ujednolicona wysokość pomocy dla całego kraju. Powiatowe Urzędu Pracy decydują się na przyznanie kwot od 16000 do ponad 30000 zł.

DOTACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dofinansowanie dla osób bezrobotnych z Urzędu Pracy obejmuje kwoty wyższe niż w przypadki pomocy dotacje PUP. Wnioskodawca może ubiegać się o środki nawet do 15-krotność przeciętnego wynagrodzenia. Urzędy przeważnie przyznają kwoty między 25000 zł a 35000 zł dla osób ze statusem osoby niepłenosprawnej. Jest to nadal wystarczające dofinansowanie na firmę budowlaną.

DOTACJA UE NA firmę budowlaną

Dofinansowanie z Unii posiada kilka składowych:

  • po pierwsze: szkolenie grupowe,
  • następnie, indywidualne doradztwo,
  • dalej, dofinansowanie na firmę (średnio od 25000 zł do 27000 zł),
  • na koniec, wsparcie pomostowe (czasami 2100 zł miesięcznie przez pierwszy rok działalności).

Całość korzyści finansowych dla bezrobotnego na założenie firmy remontowej przekracza często 50000 zł.

LOKALNE GRUPY DZIAŁANIA

Dofinansowanie na firmę budowlaną dla obszarów wiejskich mieści się w przedziale 50000, a 100000 zł. To dofinansowanie na założenie działalności nie wymaga statusu osoby bezrobotnej. Czasami LGD przyznają dodatkowe punkty za ten status jednak rzadko są to decydujące punkty.

Technicznie dotacje z Lokalnych Grup Działania stanowią najwyższą możliwą formę funduszy UE na start, jednak..

PREMIA NA POZAROLNICZĄ DZIAŁALNOŚĆ na firmę budowlaną?

W 2021 roku przewidziana jest premia na pozarolniczą działalność. Z mojego doświadczenia jest to wręcz idealna dotacja na założenie w pełni wyposażonej firmy. Wnioskodawcy będą mogli ubiegać się nawet o 250000 zł na start firmy. Wskazane wsparcie to najwyższa kwota dotacji na rozpoczęcie działalności jednak dostępna jest dla osób ubezpieczonych na KRUS. W zależności od planowanego zatrudnienia możesz ubiegać się o kwoty od 150000 zł do 250000 zł.

NAJWIĘKSZE DOTACJE NA FIRMĘ budowlaną: prośba

Jeżeli ten wpis był dla Ciebie wartościowy albo znasz kogoś, kto powinien go przeczytać, to będę wdzięczny, jeśli podzielisz się z nim tym materiałem. Możesz to zrobić zarówno poprzez słowne polecenie jak także polubienie i udostępnienie treści fan page lub mojego bloga.

ZDAJ SIĘ NA PROFESJONALISTĘ I UZYSKAJ JEDNORAZOWE ŚRODKI NA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI

Jeśli boisz się, czy uda Ci się prawidłowo uzupełnić biznesplan pod dotacje na start firmy, to uspokajam – pomogę Ci.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój biznesplan i wniosek uzyskają maksymalną liczbę punktów dla Twojego pomysłu lub Twojej sytuacji zdaj się na mnie. Pomogłem wielu osobom otrzymać dotację na start działalności gospodarczej.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt