Dofinansowanie na podjęcie działalności Katowice

Dofinansowanie na podjęcie działalności Katowice: Urząd Pracy we Katowicach rozpoczyna nabór wniosków na jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności. Wnioski można składać do wyczerpania środków.

Chcesz założyć własną działalność i nadal nie napisałeś jeszcze wniosku o dofinansowanie na firmę? Funduszy zostało niewiele, a chętni już kończą przygotowywać wniosek o dotacje. Dowiedz się jak samodzielnie napisać biznesplan firmy i uzyskać dotacje.

Dotacje UE mogą zrealizować marzenie o własnej firmie. Nie zwlekaj. Jednorazowe środki na podjęcie działalności są na wyciągnięcie ręki.

Fundusze UE na założenie działalności Katowice: jakie koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to grupa wydatków, które mogą zostać sfinansowane dzięki środkom (dofinansowanie PUP Katowice). Dofinansowanie na start firmy może pokryć m.in.:

  • po pierwsze, zakup aktywów trwałych takich: laptop, fotele do zabiegów,
  • następnie materiał do handlu,
  • a także reklamę firmy m.in.: stronę online, czy wizytówki.

To na co dofinansowanie z Urzędu Pracy może zostać wydane regulamin.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne opisałem dokładnie w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Znajdziesz tam tez kompleksową wiedzę na tematy na temat dotacji z Urzędu Pracy.

Wpisy na blogu Biz Planner Dotacje prezentują kluczowe informacje przy staraniu się o dofinansowanie na działalność gospodarczą. Dowiesz się jak napisać wniosek o dofinansowanie na start działalności. Sprawdzisz tam zagadnienia m.in.:

  • po pierwsze, główne składowe pod dofinansowanie PUP Katowice,
  • dalej, jak rozliczać VAT z funduszy unijnych,
  • a także formy zabezpieczenia pod dofinansowanie na rozpoczęcie działalności (m.in. weksel, czy akt o poddaniu się egzekucji),
  • dalej, jak prawidłowo uzasadnić koszty kwalifikowalne (koszty kwalifikowalne),
  • na koniec, jak napisać profesjonalną analizę SWOT.

Dotacja PUP Katowice: kiedy nabór

Nie wiesz jak napisać wniosek i biznesplan o dofinansowanie na założenie firmy w tak krótkim czasie? Boisz się błędów?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt