Dofinansowanie na podjęcie działalności Sandomierz

Dofinansowanie na podjęcie działalności Sandomierz: Urząd Pracy w Sandomierzu ogłosił informacje na temat naboru wniosków na jednorazowe środki na założenie działalności. Formularze możesz już pobrać ze strony PUP.

Planujesz własną firmą i nadal nie rozpocząłeś przygotowania wniosku o dofinansowanie PUP Sandomierz? Fundusze UE są limitowane, a chętnych nie brakuje. Poznaj wiedzę jak samodzielnie przygotować biznesplan i uzyskać dofinansowanie na założenie działalności.

Dofinansowanie z Unii może pomóc w realizacji marzeń o własnej działalności. Nie zwlekaj. Pieniądze na podjęcie działalności są na wyciągnięcie ręki.

Dotacje UE na start działalności Sandomierz: jakie koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to grupa wydatków, które możesz pokryć z dotacji z urzędu (dofinansowanie PUP Sandomierz). Środki na start firmy mogą pokryć m.in.:

  • przede wszystkim, aktywa trwałe takich: komputer, fotele do zabiegów,
  • dalej rzeczy do odsprzedaży,
  • co więcej, oprogramowanie,
  • a także reklamę firmy m.in.: stronę online, czy ulotki.

To na co dofinansowanie dla bezrobotnych z Urzędu Pracy może zostać przeznaczone znajdziesz w regulaminie.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne przedstawiłem dokładnie w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Znajdziesz tam tez kompleksową wiedzę na tematy na temat pieniędzy na firmę z Urzędu Pracy.

Publikacje na blogu Biz Planner Dotacje opisują kwestie ważne przy ubieganiu się o dotacje na działalność gospodarczą. Uzyskaj dostęp do wiedzy jak przygotować wniosek o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności. Sprawdzisz tam zagadnienia m.in.:

  • po pierwsze, główne składowe pod dofinansowanie PUP Sandomierz,
  • dalej, jak poprawnie rozliczać VAT ze środków z urzędu pracy,
  • a także formy zabezpieczenia pod dofinansowanie na założenie działalności (m.in. weksel, czy akt o poddaniu się egzekucji, blokada środków),
  • dalej, jak uzasadnić wydatki z dotacji (koszty kwalifikowalne),
  • na koniec, jak napisać dobrą analizę SWOT.

Dotacja PUP Sandomierz: kiedy nabór

Urząd Pracy w Sandomierzu utrzyma nabór do wyczerpania puli funduszy UE. Boisz się błędów przy wypełnianiu wniosków?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt