Dofinansowanie na podjęcie działalności Warszawa

Dofinansowanie na podjęcie działalności Warszawa: Urząd Pracy w Warszawie niedługo startuje naboru wniosków na jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarcze. Wnioski możesz już ściągnąć ze strony PUP.

Chcesz otworzyć własną firmą i wciąż nie zacząłeś pisać wniosek o dofinansowanie PUP Warszawa? Fundusze Unijne na start są ograniczone, chętnych jest wielu. Dowiedz się jak samodzielnie napisać biznesplan i otrzymać dofinansowanie na założenie działalności.

Dotacje z Unii mogą pomóc w realizacji marzeń o działalności. Nie czekaj. Fundusze Ue na podjęcie działalności są na wyciągnięcie ręki.

Dofinansowanie UE na start działalności Warszawa: koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to grupa wydatków, które można sfinansować z dotacji z urzędu (dofinansowanie PUP Warszawa). Środki na start firmy mogą pokryć m.in.:

  • przede wszystkim, aktywa trwałe takich: maszyny, wyposażenie,
  • następnie towar do odsprzedaży,
  • także marketing firmy m.in.: stronę www , czy ulotki.

To na co dotacje dla bezrobotnych z Urzędu Pracy mogą zostać przeznaczone znajdziesz w regulaminie.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne przedstawiłem dokładnie w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Znajdziesz tam tez kompleksową wiedzę na tematy na temat pieniędzy na firmę z Urzędu Pracy.

Wpisy na blogu Biz Planner Dotacje przedstawiają kluczowe kwestie przy staraniu się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Darmowy dostęp do wiedzy jak przygotować wniosek o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności. Znajdziesz tam zagadnienia m.in.:

  • po pierwsze, składowe wniosku pod dofinansowanie PUP Warszawa,
  • dalej, jak rozliczać VAT ze środków z urzędu pracy,
  • a także formy zabezpieczenia pod dofinansowanie na rozpoczęcie działalności (m.in. weksel, czy akt o poddaniu się egzekucji, blokada środków),
  • dalej, jak opisać wydatki z dofinansowania (koszty kwalifikowalne),
  • na koniec, jak wykonać dobrą analizę SWOT.

Dotacja PUP Warszawa: kiedy nabór

Urząd Pracy w Warszawie przeprowadzi nabór od 26-30 kwietnia. Boisz się błędów przy wypełnianiu wniosków?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt