Dotacja PUP Jasło

Dotacja PUP Jasło

Dotacja PUP Jasło: Urząd Pracy w Jaśle ma otwarty nabór wniosków o dofinansowanie na start działalności. Nabór potrwa prawdopodobnie do wyczerpania środków.

Nie masz jeszcze wniosku i biznesplanu? Wiele chętnych złożyło już dokumenty pod dotacje na rozpoczęcie działalności z urzędu pracy. Pokaże Tobie główne założenia dotyczące tych funduszy Unijnych. Dowiedz się jak samodzielnie przygotować wniosek i biznesplan pod dofinansowanie z PUP.

Dofinansowanie Urząd Pracy Jasło pomoże zmaterializować Twoje cele o własnej firmie. Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Dotacja na start działalności przeznaczona jest dla wszystkich osób bezrobotnych.

Dotacja na założenie działalności Jasło: jakie koszty kwalifikowalne

Koszty kwalifikowalne to wszystkie wydatki, które możesz sfinansować dzięki środkom (dotacja PUP). Jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej 2020 w Jaśle mogą pokryć koszty kwalifikowalne m.in.:

 • po pierwsze, aktywa trwałe takie: betoniarki, pilarki, czy frezarki,
 • dalej  produkty do wykonywania usług,
 • a także marketing firmy m.in.: ulotki, czy wizytówki.

To na co dofinansowanie z Urzędu Pracy może zostać wydane regulamin.

Koszty kwalifikowalne i koszty niekwalifikowalne zaprezentowałem w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Znajdziesz tam tez kompleksową wiedzę na tematy na temat dotacji z Urzędu Pracy.

Wpisy na blogu Biz Planner Dotacje pokazują wiedzę istotną przy staraniu się o dofinansowanie na działalność gospodarczą. Poznaj wiedzę jak samodzielnie napisać wniosek o dotacje na start działalności. Sprawdzisz tam zagadnienia m.in.:

 • po pierwsze, kluczowe zagadnienia pod dofinansowanie PUP Jasło,
 • dalej, jak rozliczać VAT z funduszy UE,
 • a także akceptowalne formy zabezpieczenia pod jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności (m.in. weksel, czy akt o poddaniu się egzekucji),
 • dalej, jak uzasadnić koszty kwalifikowalne (koszty kwalifikowalne),
 • na koniec, jak napisać dobrą analizę SWOT.

Dotacja PUP Jasło: kiedy nabór

Urząd Pracy w Jaśle będzie przyjmował wnioski do wyczerpania puli funduszy UE. Nie wiesz jak napisać biznesplan o dotacje na założenie firmy w tak krótkim czasie? Boisz się błędów?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i uzupełnić wniosek. Przygotuję go dla Ciebie od A do Z. Co zyskasz dzięki współpracy:

 • po pierwsze określenie szans na dotacje,
 • także przejście przez cały proces bez stresu,
 • co więcej, biznesplan spełniający wszystkie wymagania.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *