Dofinansowanie na sklep odzieżowy

Aby założyć nową sklep odzieżowy, potrzebujesz doświadczenia i wiedzy z tej dziedziny. Bez tych elementów nie otworzysz dobrze prosperującej firmy. Ale skąd wziąć pieniądze na otwarcie działalności? Jednym ze sposobów są dotacje do sklepu odzieżowego, dzięki której zmniejszysz ryzyko niepowodzenia i zaoszczędzisz pieniądze. Jeśli jesteś zainteresowany, czytaj dalej, aby odkryć, w jaki sposób dofinansowanie na sklep odzieżowy mogą być rozwiązaniem, którego szukałeś.

Urząd Pracy oferuje Ci dotacje także do odzieży w Twoim sklepie

Przygotowałem krótki przewodnik krok po kroku dotyczący dofinansowania PUP, który można znaleźć tutaj.

Pomimo jednorazowej wysokiej kwoty nie ma jednolitej pomocy dla całego kraju. Regulaminy pod dotacje PUP ustalane są na podstawie różnorodnych strategii dla powiatów. Niektóre PUP przyznają tylko 16 000 zł, podczas gdy inne oferują ponad 30 000 zł. W większości przypadków jest to wystarczające dofinansowanie na sklep odzieżowy.

DOTACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dofinansowanie dla niepełnosprawnych z Urzędu Pracy obejmuje wyższe progi kwotowe niż dotacje PUP. Osoby niepełnosprawne mogą ubiegać się o dofinansowanie na firmę do 15- krotności przeciętnego wynagrodzenia. Podczas gdy z dotacja PUP pozwala na 6-krotność. Z reguły większość urzędów oferuje dotacje dla niepełnosprawnych od 25 000 zł do 35 000 zł. To wciąż wystarczające dofinansowanie na sklep odzieżowy.

DOTACJA UE Na sklep odzieżowy

Dofinansowanie z Unii posiada kilka składowych:

  • po pierwsze: zajęcia grupowe,
  • następnie, konsultacje,
  • dalej, jednorazowe pieniądze na firmę (średnio od 23 000 zł do 27 000 zł),
  • na koniec, pomostówka (czasami 2100 zł miesięcznie przez pierwszy rok działalności).

Po obliczeniu wszystkich wstępnych korzyści, w tym opłat miesięcznych, jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, suma korzyści często przekracza 50 000 zł.

LOKALNE GRUPY DZIAŁANIA

Ustalono dotacje z LGD od 50 000 zł. Wysokość środków w ramach konkursu różni się w zależności od decyzji lokalnych. Maksymalna dotacja LGD wynosi 100 000,00 zł. Aby ubiegać się o dofinansowanie nie musisz być bezrobotny. Prawdą jest, że LGD przyznają za ten status dodatkowe punkty, ale rzadko są to punkty decydujące. Uzyskanie dotacji LGD (Lokalne Grupy Działania) to przyzwoity sposób na rozpoczęcie finansowania Twojego projektu.

PREMIA NA POZAROLNICZĄ DZIAŁALNOŚĆ na sklep odzieżowy?

Jesteś na KRUS i planujesz rozpoczęcie działalności pozarolniczej? Szykuj się na nabór ARiMR w 2021 roku. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to idealne finansowanie na założenie firmy w branży odzieżowej. Dzięki niej możesz kupić wiele innowacyjnych maszyn i urządzeń.

W ramach nowego programu wsparcia start-upów kwalifikujący się wnioskodawcy, którzy chcą założyć firmę, otrzymają nawet do 250 000 zł. W zależności od wielkości planowanego zatrudnienia pracowników, możesz ubiegać się o kwoty od 150 000 zł wzwyż. To największe dofinansowanie na sklep odzieżowy.

Dofinansowanie na sklep odzieżowy: prośba

Jeśli ten post był dla Ciebie cenny lub ktoś, kogo znasz, powinien go przeczytać, będę wdzięczny jeśli podzielisz się z nim treścią. Możesz to zrobić, poprzez opcje „udostępnij”, „lubię to” i „opublikuj” z adresem mojego fan page lub bloga.

ZDAJ SIĘ NA PROFESJONALISTĘ I UZYSKAJ JEDNORAZOWE ŚRODKI NA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI

Jesteśmy profesjonalną firmą i chętnie Ci pomożemy, jeśli potrzebujesz biznesplanu i wniosku o dotacje. Uczynimy ten proces tak prostym, jak to tylko możliwe.

Jeśli potrzebujesz idealnego biznesplanu lub pomocy o jakie dofinansowanie możesz się ubiegać, zaufaj mi. Pomogłem wielu osobom otrzymać dotację na start działalności gospodarczej.

Poznaj co inni sądzą o naszej firmie tutaj.

Nie wiesz jaka dotacja na start jest dla Ciebie? Szukasz informacji o aktualnych naborach na dofinansowanie?  Skontaktuj się z nami. pomożemy

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt