Dofinansowanie na założenie działalności Nowy Sącz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Sączu otworzył nabór na dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej 2021. Dokumenty, w tym wniosek oraz biznesplan, możesz złożyć od 4 stycznia 2021. Spełnij swoje noworoczne postanowienie o własnej działalności i przygotuj biznesplan firmy. Poznaj tajniki jak samodzielnie przygotować dokumenty o dofinansowanie na założenie działalności Nowy Sącz.

Dotacja na rozpoczęcie działalności Nowy Sącz 2021 to świetna szansa, aby poprawić swoje życie i zrealizować marzenie o firmie..

Dofinansowanie na założenie działalności Nowy Sącz: Koszty kwalifikowane

Dotacja PUP Nowy Sącz może pokryć liczne koszty kwalifikowalne, do których należą m.in.:

  • po pierwsze, środki trwałe takie jak: komputer, czy drukarki,
  • dodatkowo, aktywa obrotowe m.in. materiały do wykonywania usług,
  • a także marketing i promocja firmy (np. strona www, ulotki).

Jeżeli szukasz dokładnej wiedzy „co to są koszty kwalifikowalne” pod dofinansowanie na rozpoczęcie działalności z urzędu Pracy Nowy Sącz odszukasz w regulaminie na dofinansowanie na start.

Koszty kwalifikowalne i niekwalifikowalne opisałem także dokładnie w serii wpisów poświęconej dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wpisy na blogu Biz Planner Dotacje mogły już wielu zdobyć fundusze UE na założenie własnej firmy. Dowiedz się poprzez także darmową wiedzę takich rzeczy jak:

  • przede wszystkim, jak samemu napisać biznesplan o dofinansowanie na start firmy,
  • dalej, częste błędy przy wniosku o dofinansowanie z PUP Nowy Sącz 2021,
  • także, jak rozliczyć VAT z  funduszy UE,
  • co więcej, jakie są składowe wniosku o dotacje na rozpoczęcie firmy PUP Nowy Sącz.in. formularz de minimis,
  • a także, jakie są punktowane formy zabezpieczeń pod dotacje z urzędu pracy na założenie działalności,
  • a koniec, jak przygotować analizę SWOT.

Dofinansowanie PUP NOWY Sącz 2021: Ograniczone środki

Pomimo, że jest początek roku, chętni już ustawiają się w kolejce do Urzędu Pracy w Nowy Sączu. Druki o dofinansowanie na start działalności 2021 możesz pobrać ze strony Internetowej Urzędu. Nie marnuj ani minuty więcej. Chętnie pomogę Ci w tym. Możesz skorzystać z darmowej i wartościowej wiedzy jaką publikuję w formie wpisów na blogu Biz Planner Dotacje. Boisz, że zrobisz błędy, które skreślą Twój wniosek o dofinansowanie na start działalności?

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU O dofinansowanie na założenie firmy

Nie martw się jeśli nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności i uzupełnić wniosek. Pomogłem setkom klientów uzyskać fundusze UE na start ich działalności. Przygotuję je także dla Ciebie. Przygotuję dla Ciebie wszystkie wymagane dokumenty w tym: wniosek o dotacje na start, biznesplan firmy, a także pozostałe załączniki.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt