Dofinansowanie dla trenera personalnego

Dowiedz się, czy są jeszcze pieniądze na założenie firmy. Jakie jest najlepsze dofinansowanie dla trenera personalnego? Jak założyć firmę jako trener personalny. Uzyskaj fundusze UE z Biz Planner Dotacje

Dofinansowanie na gabinet psychologiczny

Dowiedz się jak założyć gabinet psychologiczny? O jakie dotacje na gabinet psychologiczny możesz się ubiegać? Czy dostępne są jeszcze pieniądze na założenie własnej działalności jako psycholog?

Dofinansowanie na firmę sprzątającą

Dowiedz się jak założyć firmę sprzątającą? Czy można uzyskać dofinansowanie na założenie firmy sprzątającej? Zdobądź pieniądze na założenie firmy.

Dofinansowanie na gabinet fizjoterapii

Fizjoterapia to zawód, który ma na celu maksymalizację wydajności, dobrego samopoczucia i jakości życia. W ostatnim czasie występuje spory deficyt na rynku pracy w tej profesjo. Coraz więcej młodych osób myśli o założeniu własnej firmy. Marzy Ci się własny gabinet fizjoterapii? Chcesz pracować ze sportowcami? Brakuje Ci funduszy na drogie wyposażenie? Dzisiaj przedstawię gdzie i jakie dotacje są dostępne dla Twojego biznesu. Dowiedz się jak otrzymać dofinansowanie na gabinet fizjoterapii.

Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej jak się przygotować

Jesteśmy blisko terminu ogłoszenia kolejnego naboru na działanie premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej 2021.  Część wniosków z poprzedniej edycji jest co prawda nadal w trakcie oceny, natomiast prawdopodobnie ostatni nabór cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest jeszcze trochę czasu, by dobrze się przygotować na zdobycie funduszy UE. Ten wpis powie Wam jak się przygotować na nabór na pozarolniczą działalność gospodarczą.

Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej zmiana biznesplanu

Czasu do rozpoczęcia naboru Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej jest coraz mniej. Często trafiają do nas klienci, którzy zastanawiają się, kiedy należy nanieść zmianę biznesplanu, gdy otrzymają pomoc z programu premia ARiMR. Teoretycznie nie trzeba wprowadzać zmian, natomiast praktyka jest odmienna od teorii.  Przedstawimy dziś najpopularniejsze przyczyny zmiany biznesplanu dla naboru premia ARiMR PROW 2014-2020.

Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej podwójny KRUS

Czasu do rozpoczęcia naboru Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej jest coraz mniej. Często trafiają do nas klienci, którzy zastanawiają się, czy mogą zostać na KRUS, gdy otrzymają premię ARiMR. Ze względu na znaczenie tego tematu rozbierzemy go na czynniki pierwsze. Głównym pytaniem przyszłych beneficjentów naboru premia ARiMR PROW 2014-2020 powinno być „czy warto być na podwójnym KRUS”?

Dofinansowanie na warsztat stolarski

Planujesz otworzyć własny warsztat stolarski? Poszukujesz Dofinansowania na rozpoczęcie działalności? Dowiedz się jak otrzymać maszyny stolarskie do Twojej firmy.

Dofinansowanie na restaurację

Dowiedz się jak zdobyć dofinansowanie na restaurację? Skąd otrzymać pieniądze na otworzenie restauracji.

Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej koszty bieżące

Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej PROW 2014-2020: sprawdź jakie czyhają na Ciebie pułapki? Jak uniknąć komplikacji przy rozliczeniu programu premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej