Ile razy można wziąć dotację z Urzędu Pracy?

Poszukując sposobów na sfinansowanie nowej działalności, często pytacie ile razy można wziąć dotację z Urzędu Pracy? Zwykle PUP jest pierwszym rozwiązaniem o jakim myślicie. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to jedno z najbardziej popularnych dotacji. A co jeżeli miałeś już firmę? Czy można wziąć drugi raz dofinansowanie z Urzędu Pracy?

Ile razy można wziąć dotację z Urzędu Pracy: dla kogo dofinansowanie PUP

Zanim odpowiemy sobie na pytanie Ile razy można wziąć dotację z Urzędu Pracy zapoznajmy się z pozostałymi kryteriami.

Dofinansowanie PUP może uzyskać wyłącznie osoba bezrobotna zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Dodatkowo trzeba spełnić dodatkowe kryteria.

Przede wszystkim nie możesz być karany za przestępstwa gospodarcze.

Co więcej nie miałeś działalności gospodarczej przez ostatnie 12 miesięcy przed wnioskiem  o Dofinansowanie z Urzędu Pracy .

Dodatkowo, nie ubiegasz się równolegle o dotacje z innego Urzędu Pracy.

Kolejnym warunkiem jest brak odrzucenia ofert pomocy jakie skierował do Ciebie Urząd Pracy. Są to między innymi starzy, szkolenia, oferty pracy.

czy można wziąć drugi raz dotację z urzędu pracy

Dofinansowanie PUP to jednorazowa pomoc. Jeżeli uzyskałeś pomoc w przeszłości nie możesz wziąć dotacji z Urzędu Pracy po raz drugi. W takim wypadku są dostępne inne alternatywy. Jeżeli otrzymałeś dotacje z Urzędu Pracy nie jesteś jeszcze na straconej pozycji.

Ile razy można wziąć dotację z Urzędu Pracy: alternatywy

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności można zdobyć na kilka sposobów. Jeżeli korzystałeś wcześniej z dofinansowania PUP możesz ubiegać się o:

w akapitach znajdziesz więcej informacji na temat tych dotacji na start działalności.

Biznes w zasięgu ręki: Jak zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy

Dofinansowanie z Urzędu Pracy to jedna z form pozyskiwania funduszy na start. Myślisz, że dotacja PUP to najłatwiejsze rozwiązanie?

Nic bardziej mylnego. Mówię to z perspektywy osoby, która pozyskuje dotacje PUP notorycznie!

Każdy urząd ma swój regulamin, wykluczenia przedmiotowe i podmiotowe, indywidualne formularze wniosków, a czasami stosuje niepisane zasady, które nie znajdują się w regulaminach.

A to tylko kilka pierwszych z brzegu trudności.

To właśnie one sprawiają, że jest to najbardziej niejednorodne z dofinansowań na start. Rozbudowane  i zawiłe regulaminy sprawiają, że ciężko uzyskać wprost odpowiedź na wiele istotnych kwestii.

By Wam pomóc, przygotowałem dla Was Ebook.

Rozwiewa wątpliwości i wskazuje odpowiedzi na mnóstwo pytań, które zadają osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności właśnie z wykorzystaniem tej dotacji.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu jako doradca pozyskujący setki dotacji rocznie, mogę Cię zapewnić, że w tym ebooku znajdziesz niezbędne informacje, które pozwolą Ci się dobrze przygotować na zdobycie dofinansowania z Urzędu Pracy.

Produkt dostępny jest w kilku pakietach, m.in. z:

  • po pierwsze punktowanymi załącznikami (takimi jak deklaracje współpracy), arkuszami do prognoz finansowych
  • a także konsultacją Twojego wniosku o dofinansowanie.

Cel jaki mi przyświecał przy pisaniu Biznes w zasięgu ręki – jak zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy, to przeprowadzenie Cię jak po sznurku do dofinansowania PUP i zminimalizowanie niepewności wynikających z braku pełnej znajomości.

Dowiedz się jakie kroki powinieneś postawić na drodze do 40 000 zł dofinansowania z Urzędu Pracy. Przekształć swój pomysł na firmę w maszynę do zarabiania pieniędzy. Zostaw konkurentów w tyle dzięki nowemu wyposażeniu, które dofinansowanie z PUP sfinansuje 👉 sprawdź mój ebook.

Jak zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy👉 Zdaj się na profesjonalistę

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla bezrobotnych niewątpliwie pomoże wyposażyć Twoją firmę we wszystkie niezbędne narzędzia pracy i promocji. Jednak sama procedura i papirologia nie zachęca do złożenia wniosku o dotacje z PUP na otwarcie działalności.

Pamiętaj, że dofinansowanie na ponad 40 000 zł to duża szansa. I to pomimo utrudnień.

Nie lubisz papierkowej roboty? Boisz się, czy nie popełnisz błędów? Potrzebujesz dofinansowania a PUP otwarcie firmy 2024, to uspokajam – pomogę Ci.

Jeśli chcesz mieć pewność, że uzyskasz odpowiednią liczbę punktów dla Twojego pomysłu lub Twojej sytuacji?

Zdaj się na mnie. Pomogłem wielu osobom otrzymać fundusze na start działalności gospodarczej.

Nie wiesz jak zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dofinansowania na otwarcie firmy?  Skontaktuj się z nami.

Zaufały nam setki klientówsprawdź OPINIE

pomożemy

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt

Preferujesz treści w formie audio i wideo? Odwiedź nas na youtube.com