Dofinansowanie na warsztat stolarski

Masz zdolności manualne i kochasz prace w drewnie? Marzy Ci się własny warsztat stolarski? Lubisz nowe projekty? Brakuje Ci funduszy na maszyny stolarskie? Dzisiaj przedstawię gdzie i jakie dotacje są dostępne dla Twojego biznesu. Dowiedz się jak otrzymać dofinansowanie na warsztat stolarski.

Dotacja na maszyny stolarskie Z URZĘDU PRACY

Wszystkie wymogi dotyczące dofinansowania na założenie działalności PUP zaprezentowałem w krótkiej serii wpisów o tej tematyce, która znajdziesz tutajDofinansowanie na rozpoczęcie działalności PUP to pieniądze wypłacane jednorazowe w przedziale 4 a 6-krotnością przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. Dotacja dla stolarza wyniesie między 16 000 – 30 000 zł. Zgodzę się z Tobą, że profesjonalny warsztat stolarski może kosztować więcej, jednak na start działalności powinno wystarczyć. Dotacja PUP to wsparcie różnie przydzielane na terenie całego kraju. Niektóre Urzędy Pracy przyznają się tylko z maksymalnie 16 000 zł, a inne do 30 000 zł. W większości przypadków jest to wystarczające dofinansowanie na warsztat stolarski.

DOTACJE PFRON na firmę stolarską

Dofinansowanie na założenie działalności dla osób bezrobotnych z Urzędu Pracy obejmuje wyższe progi kwotowe niż w przypadku pomocy dotacje na firmę PUP. Wnioskodawca może ubiegać się o maksymalnie 15-krotność średniej pensji. Urzędy zazwyczaj przyznają dotacje dla osób niepełnosprawnych od 25 000 zł do 35 000 zł. Wszystkie kluczowe kluczowe informacje znajdziesz we wpisie Dofinansowania PFRON na rozpoczęcie działalności

DOTACJA UE dla stolarza

Dofinansowanie z Unii na warsztat stolarski posiada kilka składowych:

  • po pierwsze: zajęcia grupowe,
  • następnie, konsultacje,
  • dalej, jednorazowe pieniądze na firmę (średnio od 23050 zł do 27000 zł),
  • na koniec, pomostówka (czasami 2100 zł miesięcznie przez pierwszy rok działalności).

Całość korzyści finansowych na założenie firmy remontowej przekracza często 50000 zł. Całość informacji na ten temat znajdziesz we wpisie Dotacje Unijne na rozpoczęcie działalności.

LOKALNE GRUPY DZIAŁANIA

Dofinansowanie na firmę stolarską dla obszarów wiejskich mieści się w przedziale 50000, a 100000 zł. Wysokość wsparcia dla danego naboru zależy od lokalnych potrzeb. Lokalne Grupy Działania mogą przyznawać punkty za przynależność do grup defaworyzowanych (m.in. osoby bezrobotne). Całość informacji na temat Dofinansowania LGD znajdziesz tutaj. Technicznie dotacje z Lokalnych Grup Działania stanowią najwyższą możliwą formę funduszy UE na start, jednak..

PREMIA NA POZAROLNICZĄ DZIAŁALNOŚĆ na warsztat stolarski?

W 2021 roku zaplanowany jest nabór na premie na pozarolniczą działalność. Z mojego doświadczenia wynika, że ta forma pomocy zapewnia najwyższe pieniądze na założenie działalności. Przed złożeniem wniosku musisz wykazać się dobrym planowaniem działalności, które przedstawisz w biznesplanie. Możesz ubiegać się o dotacje od 150 000 zł do 250 000 zł w zależności od liczby stworzonych miejsc To największe dofinansowanie na usługi stolarskie.

Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej pozwoli Ci na sfinansowanie m.in.:

  • przede wszystkim maszyn stolarskich,
  • także materiału do zamówień,
  • co więcej środka transportu to przewożenia wyposażenia,
  • na koniec także reklamę.

Więcej informacji znajdziesz we wpisie Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej.

DOTACJE Na warsztat stolarski: prośba

Byłbym wdzięczny za udostępnienie tego wpisu na blogu znajomym i rodzinie. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest kliknięcie jednego z poniższych przycisków udostępniania lub poinformowanie ich . Pomoże to kolejnym osobom zainteresowanym rozpoczęciem działalności. Udostępnij fan page lub mojego bloga.

ZDAJ SIĘ NA PROFESJONALISTĘ I UZYSKAJ JEDNORAZOWE ŚRODKI NA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI

Jeśli boisz się, czy uda Ci się prawidłowo uzupełnić biznesplan pod dotacje na start firmy, to uspokajam – pomogę Ci.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój biznesplan i wniosek uzyskają maksymalną liczbę punktów dla Twojego pomysłu lub Twojej sytuacji zdaj się na mnie. Pomogłem wielu osobom otrzymać dotację na start działalności gospodarczej.

Nie wiesz jaka dotacja na start jest dla Ciebie? Szukasz informacji o aktualnych naborach na dofinansowanie?  Skontaktuj się z nami.

Pomogliśmy setkom osób – zobacz tutaj.

www.bizplanner.pl

tel. 531-339-970

Kontakt